127 obserwujących
810 notek
859k odsłon
  156   1

Kto formuje narracje i cele "pandemii"?

[Fragment (początkowe akapity), bardzo obszernego, jednego z najważniejszych w sieci tekstów odsłaniających kulisy demiurgów i kreatorów "pandemii". Po tym tekście, nic już nie będzie takie samo... Całość ukaże się na portalu "Rząd Wygnany" i ew. na jeszcze jednym z portalów blogowych, który do tej pory wykazał się "przyjaznym" podejściem do Autora. Tutaj - z powodu rozlicznych szykan, które spotykają Autora tego blogu od...4 lat i które nieomylnie świadczyć muszą o kompletnym désintéressement przeszłych i obecnych właścicieli i zarządzających tym interesem względem moich wpisów i ich tematyki, stylu i jakości -  będą tylko linki do całości i malutki fragment wstępu. Całość dostępna jest na portalu https://rzadwygnanyrp.wordpress.com/


"Brytyjska organizacja non-profit powiązana z globalną korupcją w czasie kryzysu COVID-19, a także historycznymi i obecnymi więziami z brytyjskim ruchem eugenicznym, uruchomiła w zeszłym roku globalny, skoncentrowany na zdrowiu odpowiednik militarnej agencji DARPA. Ruch ten został w dużej mierze niezauważony zarówno przez media głównego nurtu, jak i niezależne.

Wellcome Trust, który prawdopodobnie ustępował tylko Billowi Gatesowi pod względem zdolności wpływania na wydarzenia podczas kryzysu COVID-19 i kampanii szczepień, uruchomił w zeszłym roku swój własny globalny odpowiednik tajnej agencji badawczej Pentagonu, oficjalnie w celu zwalczania „najpilniejszych problemów zdrowotnych naszych czasów.” Choć pierwotnie powstała w 2018 roku, ta konkretna inicjatywa samego Wellcome Trust została wydzielona z Trustu w maju zeszłego roku z 300 milionami dolarów początkowego kapitału. Do zarządzania i planowania portfela projektów szybko przyciągnęła dwóch byłych dyrektorów DARPA, którzy wcześniej służyli na wyższych szczeblach Doliny Krzemowej.

Ta globalna DARPA dotycząca zdrowia, znana jako Wellcome Leap, dąży do osiągnięcia „przełomowych rozwiązań naukowych i technologicznych” do 2030 r. lub wcześniej, koncentrując się na „złożonych globalnych wyzwaniach zdrowotnych”. Wellcome Trust jest otwarty na to, w jaki sposób Wellcome Leap zastosuje podejście firm z Doliny Krzemowej i firm venture capital w sektorze zdrowia i nauk przyrodniczych. Nic dziwnego, że ich trzy obecne programy są gotowe do opracowania niezwykle inwazyjnych, skoncentrowanych na technologii, a w niektórych przypadkach jawnie transhumanistycznych, technologii medycznych, w tym programu skoncentrowanego wyłącznie na wykorzystaniu sztucznej inteligencji (AI), czujników mobilnych i technologii mapowania mózgu dzieci od wieku 3 lat i młodszych.

To dziennikarskie śledztwo bada nie tylko cztery obecne programy Wellcome Leap, ale także osoby, które za nimi stoją. W rezultacie powstał obraz niezwykle złowrogiego projektu, który stanowi nie tylko wielkie zagrożenie dla obecnego społeczeństwa, ale także dla przyszłości samej ludzkości." 

Lubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale