123 obserwujących
577 notek
680k odsłon
576 odsłon

Zapraszamy na stronę inicjatywy narodowej federalizującej wszystkie ruchy na prawo od PIS!

Wykop Skomentuj15

Zapraszamy wszystkich na stronę powstającej właśnie inicjatywy narodowej. Ruch ten stawia sobie za cel:

1. animowanie i inspirowanie sieci nowych,  lokalnych kół narodowo-patriotycznych w całej Polsce

2. zjednoczenie maksymalnej liczby już istniejących środowisk narodowych, stowarzyszeń, fundacji, ruchów, niezależnych publicystów prawicowych, blogerów, komentatorów i zwykłych obywateli.

Czekać nie ma już na co. Nikt nam nie da tego, czego sami sobie nie weźmiemy. Potężne miejsce na prawo od PIS-u jest do wzięcia i zagospodarowania. Tym razem oprzeć się trzeba na inicjatywach i strukturach oddolnych oraz rozproszonych, lecz połączonych w trwałą federację.

Musimy wziąć sprawy w swoje ręce. Jeśli tego nie zrobimy – zaiste, zasłużymy na swój los manipulowanych elektoratów. I stracimy prawo do skargi. Nie zadowalajmy się tylko gadaniem, że wszystkiemu winni są Oni i Obcy, lecz uczmy się ich rozpoznawać i zaczynajmy stopniowo zajmować ich miejsce.

Strona zawiera trochę materiałów rzadkich, unikalnych (artykuły, eseje, antologie, rozprawy, monografie, książki i notki blogerskie) i takie też materiały i tematy będą się pojawiać na niej sukcesywnie każdego tygodnia, co 1-2-3 dni. Strona nie jest dogmatycznym prezentowaniem idei jednej lub kilku osób. Redagowana z założenia kolegialnie nastawiona jest nie na sycące ego dyskusje do niczego nie prowadzące – lecz służyć ma jako poligon i miejsce wypracowywania konkretnych rozwiązań ideowych, socjalnych, prawnych, strukturalnych przez ludzi, którzy czują imperatyw przebudowy kraju, budowy go na nowych podstawach.

Oto adres strony:    https://rzadwygnanyrp.wordpress.com/

Kolekcja pożytecznych danych sieciowych znajdujących się z prawej strony portalu będzie w najbliższych dniach obszernie rozbudowana

Zapraszam do lektury notek i artykułów, komentowania ich. Mamy nadzieję, że wszyscy, którym odpowiada duch, profil tej strony – zachęcać będą do odwiedzin strony swoich znajomych z kręgów narodowo-patriotycznych. Jeśli dyskutować, to tak, by wypracowywać wnioski do wprowadzania w życie. Jeśli dyskutować, to pośród tych, którzy wierzą, że niemożliwe – jest możliwe i potrafią dla dobra wspólnej sprawy usunąć w cień swoje mentorskie ambicje i oddać ojczyźnie swoje zdolności i umiejętności.

Wkrótce podamy proste sposoby publikacji swoich tekstów przez poszczególnych autorów, o ile teksty związane są z profilem strony.

Mamy nadzieję, że wszystko, co na prawo od PIS zacznie spotykać się na tej stronie i za jej pomocą kontaktować oraz synchronizować realne działania.

W najbliższym czasie strona uzupełniona zostanie o kilka dodatkowych paneli, m.in. o Forum i pojemny magazyn materiałów video. Czekamy na wszystkich, którzy uważają, że nie istnieje coś takiego, jak częściowa niepodległość. Wszystkich komentatorów prosimy, by czuli się jak u siebie, by spotykali tam się i toczyli twórcze rozmowy. Ta strona ma być rzeczą wspólną, nie czyjąś własnością i zapoczątkowywać ma powstawanie podobnych grup realnych, sieciowych etc. pracujących nad analogicznymi tematami, by dzieło naprawy RP ruszyć wreszcie z miejsca. Docelowo strona ma jednoczyć zwolenników i czytelników takich ważkich postaci prawej strony  jak: G.Braun, L.Żebrowski, S.Michalkiewicz, W.Gadowski, E.Stankiewicz, prof. J.R.Nowak, R.Winnicki, dr E.Kurek i wielu, wielu innych. Wyzwaniem chwili jest minimalizacja drobnych różnic ideologicznych (przy precyzyjnym jednak w kluczowych punktach rdzeniu ideowym) i szeroka federalizacja, tylko to da nam potrzebną za rok siłę. 

Ten ruch poprzez efekt synergii dziesiątek środowisk ma zapoczątkować nieodwracalny proces budowy silnej, autentycznie dbającej o interes narodu - prawicy.


PS 

Do menu dodany jest wpis 'Marsz Niepodległości", przeznaczony do użytku dla internautów wybierających się na Marsz do Warszawy. można tam zamieszczać wszelkie ogłoszenia o wolnych miejscach w samochodach, busach, autobusach itp. sprawach.


Wykop Skomentuj15
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale