Blog
"One can't prevent useful idiots from being idiots."
wawel
wawel tworzenie posągów myśli
118 obserwujących 505 notek 614032 odsłony
wawel, 7 listopada 2018 r.

Zapraszamy na stronę inicjatywy narodowej federalizującej wszystkie ruchy na prawo od PIS!

Zapraszamy wszystkich na stronę powstającej właśnie inicjatywy narodowej. Ruch ten stawia sobie za cel:

1. animowanie i inspirowanie sieci nowych,  lokalnych kół narodowo-patriotycznych w całej Polsce

2. zjednoczenie maksymalnej liczby już istniejących środowisk narodowych, stowarzyszeń, fundacji, ruchów, niezależnych publicystów prawicowych, blogerów, komentatorów i zwykłych obywateli.

Czekać nie ma już na co. Nikt nam nie da tego, czego sami sobie nie weźmiemy. Potężne miejsce na prawo od PIS-u jest do wzięcia i zagospodarowania. Tym razem oprzeć się trzeba na inicjatywach i strukturach oddolnych oraz rozproszonych, lecz połączonych w trwałą federację.

Musimy wziąć sprawy w swoje ręce. Jeśli tego nie zrobimy – zaiste, zasłużymy na swój los manipulowanych elektoratów. I stracimy prawo do skargi. Nie zadowalajmy się tylko gadaniem, że wszystkiemu winni są Oni i Obcy, lecz uczmy się ich rozpoznawać i zaczynajmy stopniowo zajmować ich miejsce.

Strona zawiera trochę materiałów rzadkich, unikalnych (artykuły, eseje, antologie, rozprawy, monografie, książki i notki blogerskie) i takie też materiały i tematy będą się pojawiać na niej sukcesywnie każdego tygodnia, co 1-2-3 dni. Strona nie jest dogmatycznym prezentowaniem idei jednej lub kilku osób. Redagowana z założenia kolegialnie nastawiona jest nie na sycące ego dyskusje do niczego nie prowadzące – lecz służyć ma jako poligon i miejsce wypracowywania konkretnych rozwiązań ideowych, socjalnych, prawnych, strukturalnych przez ludzi, którzy czują imperatyw przebudowy kraju, budowy go na nowych podstawach.

Oto adres strony:    https://rzadwygnanyrp.wordpress.com/

Kolekcja pożytecznych danych sieciowych znajdujących się z prawej strony portalu będzie w najbliższych dniach obszernie rozbudowana

Zapraszam do lektury notek i artykułów, komentowania ich. Mamy nadzieję, że wszyscy, którym odpowiada duch, profil tej strony – zachęcać będą do odwiedzin strony swoich znajomych z kręgów narodowo-patriotycznych. Jeśli dyskutować, to tak, by wypracowywać wnioski do wprowadzania w życie. Jeśli dyskutować, to pośród tych, którzy wierzą, że niemożliwe – jest możliwe i potrafią dla dobra wspólnej sprawy usunąć w cień swoje mentorskie ambicje i oddać ojczyźnie swoje zdolności i umiejętności.

Wkrótce podamy proste sposoby publikacji swoich tekstów przez poszczególnych autorów, o ile teksty związane są z profilem strony.

Mamy nadzieję, że wszystko, co na prawo od PIS zacznie spotykać się na tej stronie i za jej pomocą kontaktować oraz synchronizować realne działania.

W najbliższym czasie strona uzupełniona zostanie o kilka dodatkowych paneli, m.in. o Forum i pojemny magazyn materiałów video. Czekamy na wszystkich, którzy uważają, że nie istnieje coś takiego, jak częściowa niepodległość. Wszystkich komentatorów prosimy, by czuli się jak u siebie, by spotykali tam się i toczyli twórcze rozmowy. Ta strona ma być rzeczą wspólną, nie czyjąś własnością i zapoczątkowywać ma powstawanie podobnych grup realnych, sieciowych etc. pracujących nad analogicznymi tematami, by dzieło naprawy RP ruszyć wreszcie z miejsca. Docelowo strona ma jednoczyć zwolenników i czytelników takich ważkich postaci prawej strony  jak: G.Braun, L.Żebrowski, S.Michalkiewicz, W.Gadowski, E.Stankiewicz, prof. J.R.Nowak, R.Winnicki, dr E.Kurek i wielu, wielu innych. Wyzwaniem chwili jest minimalizacja drobnych różnic ideologicznych (przy precyzyjnym jednak w kluczowych punktach rdzeniu ideowym) i szeroka federalizacja, tylko to da nam potrzebną za rok siłę. 

Ten ruch poprzez efekt synergii dziesiątek środowisk ma zapoczątkować nieodwracalny proces budowy silnej, autentycznie dbającej o interes narodu - prawicy.


PS 

Do menu dodany jest wpis 'Marsz Niepodległości", przeznaczony do użytku dla internautów wybierających się na Marsz do Warszawy. można tam zamieszczać wszelkie ogłoszenia o wolnych miejscach w samochodach, busach, autobusach itp. sprawach.


Opublikowano: 07.11.2018 11:51. Ostatnia aktualizacja: 07.11.2018 11:54.
Autor: wawel
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

OD NIEDAWNA PISZĘ TEŻ NA DRUGIM BLOGU JAKO    W A W E L  2 4 https://www.salon24.pl/u/wawel24/ Uszanować chciałbym Niebo, Ziemi czołem się pokłonić, ale człowiek jam niewdzięczny, że niedoskonały... =================================================== Nagroda Roczna „Poetry&Paratheatre” w Dziedzinie Sztuki ♛2012 - (kategoria: poetycki eksperyment roku 2012) ♛2013 - (kategoria: poezja, esej, tłumaczenie) za rozpętanie dyskusji wokół poezji Emily Dickinson i wkład do teorii tłumaczeń ED na język polski ==========================
❀ TEMATYCZNA LISTA NOTEK ❀
F I L O Z O F I AAGONIA LOGOSU H I S T O R I A 1.Ludobójstwo. Odsłona pierwsza. Precedens i wzór. 2. Hołodomor. Ludobójstwo. Odsłona druga. Nowe metody. 3.10.04.2011 WARSZAWA, KRAKÓW –- PAMIĘĆ I OBURZENIE=======image ================ P O E Z J A 1. SZYMBORSKA czyli BIESIADNY SEN MOTYLA 2. Dziękomium strof Strofa (titulogram) 3.Limeryk 4.TRZEJ MĘDRCOWIE a koń każdego w innym kolorze... 5.CO SIĘ DZIEJE H U M O R -S A T Y R A -G R O T E S K A -K A B A R E T 1.KSIĘGA POWIEDZEŃ III RP czyli ZABIĆ ŚMIECHEM 2.KABARET TIMUR PRZEDSTAWIA czyli Witam telefrajerów... 3.III RP czyli Zmierzch Różowego Cesarstwa 4. Biłgoraj na tarasie - SZTUKA PRZETRWANIA DLA ELYT Z AWANSU 5.MANIFEST KBW czyli Kuczyński, Bratkowski, Wołek 6.SONATA NIESIOŁOWSKA a la Tarantella czyli KOLAPS STEFANA 7.Transatlantyckie - orędzie Bronisława Komorowskiego W Ę G R Y 1.WĘGRY, TELEWIZJA, KIBICE 2.GALERIA ZDJĘĆ węgierskich 3.ORBAN I CZERWONY PRĘGIERZ M U Z Y K A 1.D E V I C S 2.DEVICS - druga część muzycznej podróży... 3.HUGO RACE and The True Spirit 4.SALTILLO - to nie z importu lek, SALTILLO - nie nazwa to rośliny 5.HALOU - muzyka jak wytrawny szampan 6.ARVO PÄRT - Muzyka ciszy i pamięci 7. ♪ VICTIMAE PASCHALI LAUDES ♬

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @Szeliga  Dokładnie tak.
  • @gini  Morawiecki to anestezjolog na umowie-zleceniu. O tym, że tak było, dowiedzą się...
  • @gini Polfic to dobrze ujął:  https://www.salon24.pl/u/polfic/935550,no-wiec-jest-tak :))

Tematy w dziale