127 obserwujących
809 notek
857k odsłon
  777   0

Rasiści w Sejmie, czyli gdzie szukać źródeł hańbiących konszachtów polskich polityków?

Notka ta stanowi całość z notką poprzednią, którą zamieszczam w aneksie. Dzisiaj miała miejsce w Sejmie Rzeczpospolitej Polskiej jakaś hańbiąca schadzka polskich parlamentarzystów (wyjątkowo z udziałem tylko połowy pary prezydenckiej?), udających chrześcijan i katolików w każdej kampanii wyborczej z antychrześcijańską, szowinistyczną, rasistowską sektą.

Dziękuję licznym komentatorom za dopełnienia w komentarzach. Wszyscy zorientowali się, iż tekst nie dotyczy Polaków. Polak, Polacy - te nazwy własne zostały wpisane do tekstu po to, by móc maksymalnie bezstronnym umysłem osądzić pewien konglomerat, kompleks spójnych, niezwykle specyficznych, rzec można unikatowych - poglądów. Jeden z komentatorów nie był w stanie uwierzyć, iż mogą istnieć ludzie o takim światopoglądzie. To niedowierzanie też było zdrową reakcją. Opisany kompleks poglądów leży daleko, daleko poza granicami wszelkich norm. A mimo to przyznają się do niego setki tysięcy ludzi, a pośrednio miliony. Jest on podstawą istnienia państwa Izrael i fundamentem państwowej doktryny syjonizmu. Ojciec państwa Izrael, mający tam swoje mauzoleum - Martin Buber - był fanatykiem chasydzkiego rasizmu i szowinizmu. W ostatnich latach związany z Chabad rabin (Yitzchak Ginsburg) zasłynął nazwaniem masakrowania Palestyńczyków dobrym uczynkiem oraz wypowiedziami, że goje są po to, by służyć jako dawcy narządów dla narodu wybranego. Oni nie mogą się tak nie wypowiadać. Tego są uczeni podczas studiów "religijnych", to jest w "świętej" księdze ich założyciela, Szneura Zalmana. 

Niektórzy z komentatorów opowiadali się za tym, iż jest to po prostu narodowy światopogląd Żydów. W zasadzie mieli rację, gdyż wiele stronic Tory i Talmudu oraz niechętnie ujawnianych komentarzy do nich prezentuje podobną "myśl polityczną" (bo przecież nie religijną). Jednak ściśle rzecz biorąc mój tekst dotyczył dwóch grup światopoglądowych: CHASYDÓW (każdego odłamu, z każdej dynastii chasydzkiej) oraz białoruskiej sekty CHABAD LUBAWICZ. Ich wizja świata jest wręcz klasycznym światopoglądem rasistowskim. Można tak powiedzieć: jeśli to nie jest rasizm, to już nic nim nie jest (o rasizmie Chabad Lubawicz pisze nawet angielska Wiki). Jak widać są dwa rasizmy: uświęcony (sponsorowany?) i rasizm ścigany po lasach oraz na ulicach np. Lublina. O tej podwójnej mierze też pisało kilku komentatorów.

Zrobiłem to celowo w dniu dzisiejszym, gdyż dziś odbyło się kolejne hańbiące wydarzenie w gmachu Parlamentu zwane zapaleniem świec chanukowych celebrowane przez grupę rasistów udających wierzenie religijne i wciągających "katolickich" posłów w swe mroczne, ksenofobiczne, szowinistyczne, rasistowskie kabalistyczne rytuały (i zapewne interesy, bo jak pokazuje książka-wywiad F.Memchesa z "rabinem" Szalom Stamblerem - chabadowcy to rzutcy biznesmeni...).

Sekta Chabad Lubawicz to kontynuacja religijnego rasizmu Jehudy Halewiego i kabały luriańskiej (Izaak ben Szlomo Luria Aszkenazi). Nazwa "chabad" to akronim trzech kabalistycznych emanacji (chochma-bina-daath). Wraz z doktryną sekty Chabad wkraczamy w samo centrum antychrześcijańskiej, średniowiecznej magii i kabały. Nie ma ani jednego punktu wspólnego między tą rasistowską magią a katolicyzmem. Tylko sprzedajność "uzasadnia" to, co robią polscy parlamentarzyści. 

Apel do ministra Brudzińskiego:

panie ministrze, po co zdzierać buty przedzierając się przez chaszcze i gąszcze w poszukiwaniu wafelkowych rasistów. Rasiści są u pana pod nosem! Rasiści świeczkowi tymczasem opanowali Sejm! Nieprzyjaciel w granicach! Antychrześcijańskie hordy w Parlamencie! Rasiści w Sejmie!! A ty się nie zrywasz! Kajdanek nie chwytasz? Do radiowozu nie wsiadasz??

Panie Sellin, co Pan masz z tego, że namawiasz Polaków, nie dość, że do tego,  by zezwolili na wzniesienie na swej ziemi Muzeum Rasizmu (zwanego Muzeum Chasydyzmu), to jeszcze do tego, by to muzeum rasizmu sfinansowali?!?

Na stronie sejmowej wisi relacja z tego obrzędu zatytułowana: "„Światło, które symbolizuje pokój, tolerancję i wolność. Chanuka w Sejmie”. Jest to cytat z kazania duchownego ("rabina") białoruskiej sekty Szlomo Stamblera. W zasadzie można by się zgodzić z panem Stamblerem po małej korekcie. Zdanie to powinno brzmieć: „Światło, które symbolizuje pokój, tolerancję i wolność dla rasizmu narodu wybranego. Chanuka w Sejmie".

W prezentacji rasistowskiego "światopoglądu"ruchu chasydzkiego oraz satanistycznej, dynastycznej sekty Chabad Lubawicz posłużyłem się następującymi źródłami:

1. Unterman A. (1989), Żydzi. Wiara i życie, przeł. J.Zabierowski, WŁ, Łódź

2. Ochman J. (1997),  Peryferie filozofii żydowskiej, Towarzystwo Autorów i Wydawców Prac Naukowych Universitas, seria: Historia filozofii żydowskiej t.VI, Kraków

Lubię to! Skomentuj30 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale