127 obserwujących
810 notek
859k odsłon
  773   0

Dlaczego w Sejmie na spotkaniu opłatkowym nie było przedstawicieli Źydów?

Odpowiedź jest prosta. 

Żydzi organicznie gardzą chrześcijańskimi świętami i chrystianizmem. I dlatego się nie zjawiają. Jest to oczywiście efekt Talmudu (są tam nawet nakazy przeklinania  przy mijaniu kościoła). 

Nasi, chrześcijanie, katolicy do nich idą, na ich pogańskie, szowinistyczne "święta" - oni pokazują, że gardzą. 

A.Duda mówi, że Żydzi to naród wybrany. I zachowania takie a nie inne względem tej grupy etniczno-religijnej goszczącej w Polsce utwierdzają w Polakach ich WTÓRNOŚĆ, ich służebność. Ten rząd nieustannie poniża naród. Nie jest to przypadek.

Sprawa powinna być jasno postawiona - albo wzajemne świętowanie (jestem przeciw, gdyż świętowanie antychrześcijańskich, sekciarskich uroczystości jest wbrew chrześcijaństwu), albo każdy świętuje swoje. Tak jak jest teraz to obłęd poniżania Polaków. 

Identyczny jak drwiny studentów szkoły plastycznej pochodzenia żydowskiego ze święta Bożego Narodzenia pod patronatem Ministerstwa Kultury, które po poniżającym ataku naszych "przyjaciół" wycofało się z całej hucpy. Ale co poniżyli kolejny raz naiwnych Polaków - to poniżyli. 

Ukazane poniżej horrenda ukazały się na stronie Ministerstwa Kultury jako trzy nagrodzone prace w konkursie na kartkę bożonarodzeniową. Nagrodzone, oczywiście, naszą kasą. Gdy podniosła się burza na twitterze, Ministerstwo wycofało się pod pretekstem tego, że... ktoś zrobił im kawał ("nie zadziałały filtry" - zaiste, dziwne określenie, czy ktoś odpyta opłaconych przez nas bezczelnych urzędników, co znaczą te słowa, i co tam naprawdę zaistniało w tej historii żydowskiej prowokacji? Odpowiem - nikt nie zapyta...). Wycofali się i pokazali inną nagrodzoną pracę. Oczywiście, nikt nie zrobił żadnego żartu. Organizatorką była ta samo, co w zeszłym roku (W.Zwinogrodzka). Po prostu powoli, po deklaracjach pana Dudy środowiska przyjaciół czują się coraz bardziej pewnie w tej gościnie. Już Duda mówi, że są tu przez zasiedzenie (ponad... 1000 lat). Z tymi latami to ciekawa sprawa. najpierw było prawie 1000. Potem Duda zmniejszył (nie pamiętam, chyba do 900, mimo iż LK doliczył się tylko ponad 800), a na tegorocznym święcie świeczek ponownie zwiększył do "ponad 1000". Widać, że ten gość jest niebezpieczny na tym urzędzie.  A wracając do tych kabalistycznych wyliczeń pisowskich (800 - 1000 - 900 - 1000) to jesteśmy w sytuacji podobnej jak mieszkańcy sowietów, gdy to naród i zachodni dziennikarze z obserwacji kto pojawiał się na trybunie i na zdjęciach, kto koło kogo stał - domyślali się schematu prawdziwego układu sił we władzy sowieckiej. PIS ustawił nas w sytuacji, gdy układ sił w schemacie puławy-natolin-gdańsk musimy rozwikływać słuchając jaki okres czasu współżycia najeźdźczych gości z gospodarzami wymieniają na podczas najeźdźczych, pogańskich obrzędów - "nasi" oficjele. Brawo PIS! brawo PIS! Bis!

Żydzi przez wieki przedrzeźniali, wykpiwali święta i rytuały chrześcijańskie. Zwłaszcza dwa kluczowe święta: Boże Narodzenie i Wielkanoc. Za rządów dwóch cesarzy z dynastii teodozjańskiej (Honoriusza i Teodozjusza II) Żydzi albo w trakcie świąt chrześcijańskich, albo podczas zbliżonych do nich kalendarzowo świąt żydowskich (Chanuka - Boże Narodzenie, Purim - Wielkanoc) organizowali prześmiewcze i bluźniercze  "spektakle nienawiści", które były tak agresywne, że wśród chrześcijan zaczęły się zdecydowane protesty na skutek których rabini musieli zdyscyplinować swą agresywną brać i zakazać pewnych zachowań parodiujących ewangelie i podstawowe prawdy chrześcijańskie. Istotą Talmudu jest żądło antychrześcijańskie. Istotą Żyda jest demonstracyjne odcinanie się od cywilizacji łacińskiej i chrześcijaństwa. Tożsamość, samoświadomość Żyda jest konstytuowana przez ANTYCHRYSTIANIZM. Tak było od I w.p.n.e., tak jest i tak będzie. O tym, jak będzie wyglądała postawa Żydów wobec chrystianizmu możemy dowiedzieć się z sekciarskiej pseudomorfozy "chrześcijańskiego syjonizmu" wyznawanego przez miliony Amerykanów. 

Opisywane przez Ariela Toaffa kabalistyczne krwawe obrzędy też miały u swych podstaw PARODIĘ rytuałów chrześcijańskich. 


Akcja prowokacja z udziałem posłusznego żydowskim środowiskom min.Glińskiego to właśnie miała uświadomić Polakom: mamy wasze najświętsze symbole tam, gdzie... sami wiecie. A wy nasze symbole będziecie posłusznie, bez słowa protestu czcić w waszych najważniejszych urzędach i gmachach (Sejm, Pałac Prezydencki). 

I w ten sam schemat pogardy wpisuje się stosunek do spotkania opłatkowego w Sejmie. 

Spójrzmy na te womitogenne prowokacje latorośli naszych przyjaciół wybranych: 

image

Ohydne bazgroły z jednym jarmułkowcem i jednym kapelusznikiem (być może ta "trójca" nawiązuje do trójcy ze święta Purim, tradycyjnie malowanej przez dzieci żydowskie - Estera, Mordechaj i Haman)

image

Szczyt prowokacji. Womitogenne zastąpienie choinki szkieletem ryby.CIOS SZCZEGÓLNIE PERFIDNY - GDYŻ TO WŁAŚNIE RYBA JEST STARYM SYMBOLEM CAŁEJ CHRZEŚCIJAŃSKIEJ WIARY. Ogryźli ją i rzucili nam ości... dodatkowo nawiązując kształtem do... ramion menory. Jak trzeba nienawidzić chrześcijaństwa, by KONCEPTUALIZOWAĆ, wymyślać takie ohydztwa...

image

Trzecia nagrodzona, czy też, jak mówi ministerstwo nienagrodzona, ale udająca nagrodzoną "praca" mająca być projektem kartki na Boże Narodzenie. Cóż tu widzimy? Trzy świece, każda innej wysokości postawione na czymś... w rodzaju szczeciny jakiegoś leżącego zwierzęcia (dzika?). Kolce choinki nie bywają w położeniu poziomym względem świeczek choinkowych. 

Autorami prezentowanych prac są uczniowie szkół plastycznych. Ministerstwo Kultury i DN jest organizatorem konkursu, ale decyzję o przyznaniu nagród podjęła komisja konkursowa, w skład której weszli pracownicy ASP: dr Anna Myczkowska-Szczerska, dr Kuba Sowiński, dr hab. prof. ASP Dariusz Vasina.

image


Jak to podsumować? Ano prosto: GARDZĄ WYBRANI, SŁUŻBA PEŁZA. Albo jeszcze krócej: ktoś z lubością pluje nam w twarz. 

A podkład ideologiczny? Proszę bardzo: Talmud pisze, iż wszystkie święta "następców, zwolenników Jezusa" dla Żyda są zakazane. 

A konkretnie jeśli chodzi o opłatek? Proszę bardzo. Jest kilka miejsc w Talmudzie mówiących, że Żyd żadnych życzeń nie może składać chrześcijanowi. I nie może używać żadnych przedmiotów (rzeczy) chrześcijańskiego kultu - a więc opłatka etc. 

A co może chrześcijanin Żydowi? Tu trzeba by się zapytać pana A.Dudy, który parę dni temu w trakcie pogańskiego obrzędu wskrzesił pojęcie "naród wybrany". Można nawet słać pytanie na twitterze do tego pana następującej treści: co możemy zrobić narodowi wybranemu? Za jego hojne dary.


                                           image

 

image

Lubię to! Skomentuj23 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale