5 obserwujących
171 notek
84k odsłony
  115   0

Magowie Putina

Ezoteryka władzy

Każdy dyktator ścoaga na siebie klątwę zainteresowania jego działaniami ludzi posiadających wiedzę i zdolności magiczne, ezoteryków lub charyzmatycznych kapłanów  

Ludzie ci dzialajac wprost lub pośrednio poprzez idee,  które szerzą trafiają bardzo często do kręgu władzy. 

Jedni zdolni do efektywnego leczenia, inny posiadający dar ochrony przed atakami duchowymi, a jeszcze innych przepowoadajacy przyszłość. 

Wszyscy ci magowie posiadający wiedzę, której nie mają przeciętni ludzie. Niczym Rasputin otaczają aurą nieznanej mocy dyktatora i jego otoczenie.

Każdy z Magów okazuje swoją moc w ważnej dla dyktatora chwili gdy nie radzi sobie on samemu z spotykającymi go ķłopotami. 

Jeden wyleczy go z ciężkiej choroby w ekspresowym tempie. Inny usunie dyktatorowi wroga stosując znane sobie metody. 

Najsilniej oddziaływać będą tacy którzy okaza dyktatorowi swoją moc, przedstawia podstawy wiedzy i obiecają służbę za wynagrodzenie.

Jedni preferować będą kapłanów, którzy umocnią prawo dyktatora do władzy, dostosują doktrynę religii do wspolnego z wladzą przekazu.

Beda tacy ktorzy skupią się na hiropraktykach, jasnowidzach,  zielarkach czy szamanach. Znajdą się też tacy którzy władze powiązane z członkami sekty religijnej lub ezoterycznej. 


Szukając Magów Putina należy dobrz przyjrzeć się problemowi tego dyktatora.


Po pierwsze Mag to osoba, która współpracuje z dyktatorem. Po drugie jeśli jest osobą publiczna, która posiada wiedzę można fakt jej nabycia ustalić. 

Przykładem takim jest Aleksandr Dugin.

"W 1980 r. przystąpił do skupionej wokół gnostyka Jurija Mamlejewa tzw. ”Grupy Jużyńskiej” 

Został uczniem największego autorytetu w Grupie Jużyńskiej, znawcy magii Jewgienija Gołowina[

Jest oczywiste że ten filozof zaczął pod ateistyczną powłoką komunizmu doszukiwać się odwiecznej podstawy metafizycznej, na której wspierała się dawna Ruś.

Idea ta zaraził wielu. 

"Obecnie Aleksandr Dugin jest myślicielem niezależnym, choć jego pomysły geopolityczne, również te dotyczące Ukrainy, cieszą się sporym zainteresowaniem władzy."

Dugin zaraził swoim myśleniem nie tylko Putina. 

"Oprócz Putina gorącym zwolennikiem duginowskiego neoeurazjatyzmu jest prezydent Kazachstanu Nursułtan Nazarbajew".

Źródło- https://teologiapolityczna.pl/jakub-ignaczak-wzajemne-stosunki-rosji-ukrainy-i-polski-w-koncepcji-aleksandra-dugina-2

Z jednej strony wybitny uczeń znawcy magii z drugiej wpływowy ideolog. Z trzeciej nieformalnej jeden z 4 czy 5 Magów chronionych Vladmira Putina przed czarami, urokami i atakami astralnymi. 

Pozostali obrońcy dyktatora nie są tak oczywiści i łatawi do ustalenia. Ten jeden zbyt łatwo daje się zidentyfikować co oznacza,  że reszta majaca większą moc i zdolności działa w ukryciu. 

Jedno jest pewne Uroku na Putina nie rzucisz. Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka