Widziane z Warszawy Widziane z Warszawy
319
BLOG

Złota młodzież w akcji

Widziane z Warszawy Widziane z Warszawy Rozmaitości Obserwuj notkę 2

Na facebooku jest już strona pt. "Nie dla pomnika Lecha Kaczyńskiego w Wołominie". Bierze mnie pusty śmiech gdy czytam ich wypociny. Raz, że większość nie ma z Wołominem nic wspólnego. No może kiedyś ktoś z nich przejeżdżał przez to miasto. Dwa, że opowiadają, jak to oni płacą za ten pomnik, bo są podatnikami. Rzeczywiście. Nawet gdyby już byli z Wołomina, to większość z nich nigdy nie widziała na oczy PITu, no chyba że rodzice wypełniali. Grupa ta działa chyba na podobnej zasadzie co "Wolny Tybet"  itp. Ludzie noszą koszulki "Free Tibet" a nie mają pojęcia gdzie ten ich Tybet leży.  Ludzie kochani... To ma być poważne?

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (2)

Inne tematy w dziale Rozmaitości