Scenka w czwartej klasie szkoły podstawowej: kolega, przy okazji robienia kartek świątecznych na zajęciach pyta koleżankę z ławki:
- Twoim zdaniem Święta (Bożego Narodzenia) są, po to żeby świętować narodziny Pana Jezusa czy dla prezentów?
Koleżanka z ławki odpowiada koledze:
- Dla prezentów. Jezus nie istniał.



Komentarze
Pokaż komentarze