Widziane z Warszawy Widziane z Warszawy
112
BLOG

Nowoczesne państwo

Widziane z Warszawy Widziane z Warszawy Rozmaitości Obserwuj notkę 0

Scenka w czwartej klasie szkoły podstawowej: kolega, przy okazji robienia kartek świątecznych na zajęciach pyta koleżankę z ławki:

- Twoim zdaniem Święta (Bożego Narodzenia) są, po to żeby świętować narodziny Pana Jezusa czy dla prezentów?

Koleżanka z ławki odpowiada koledze:

- Dla prezentów. Jezus nie istniał.

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości