12 obserwujących
843 notki
207k odsłon
  213   0

Zawsze wierzyliśmy, że Polacy są na lewactwo odporni

a w każdym razie bardziej odporni niż ludzie europy zachodniej i Ameryki. I z tego powodu przez ostatnie lata, gdy zachód powoli pogrąża się w ideologicznym szaleństwie – Polska pozostawała taka oazą konserwatyzmu i zdrowego rozsądku. Co oczywiście doprowadzało do szału zachodnie elity.

Uważaliśmy, że Zachód czekają wojny domowe – ale też myśleliśmy, że Polska – dzięki temu iż jest krajem mono etnicznym i jednolitym rasowo – będzie w stanie nadchodzący okres wojen przetrwać – a w każdym razie przetrwać z niewielkimi stratami. I podczas gdy na miejscu Europy zachodniej zobaczymy zgliszcza – to Polska przetrwa w stanie niemal nienaruszonym.

Ale gdy zobaczyliśmy, jak wyglądają wyniki wyborów, gdy okazało się że człowiek z formacji politycznej, która w Brukseli wzywała do sankcji przeciwko własnemu krajowi zebrał prawie połowę głosów – to zwątpiliśmy we wszystko.

Nie, teraz już nie jesteśmy pewni, że Polska uniknie katastrofy która nadchodzi do Europy zachodniej. Prawie połowa Polaków chce w tej katastrofie brać udział.

Lubię to! Skomentuj16 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale