witas1972
Wszystko będzie w porządku. Na nim oparty jest świat.
89 obserwujących
719 notek
1343k odsłony
1095 odsłon

Śp. ESKA na 3 miesiące przed prezydenckim zwycięstwem Dudy

Wykop Skomentuj10

      Jeśli Duda wygra, całe to pokolenie Okrągłego Stołu, i to zblatowane dziś  z władzą, i to patriotyczne i kombatanckie (a tu się układy mieszają bez przerwy), jednym słowem cały ten zestaw – pójdzie niedługo w odstawkę, a chyba właśnie o to chodzi ludziom młodym, prawda?
No to posłuchajcie rady „starej kombatantki”, ja ich dobrze znam, to moi znajomi i rówieśnicy, oni wszystko zepsują, byle się tylko jeszcze chwile utrzymać na powierzchni. Kaczyński ich wszystkich zostawił na spalonym, minął i dał szansę człowiekowi, który podczas Okrągłego Stołu miał 17 lat. Stąd ten cały pisk i dziwne ruchy. Weźcie i zróbcie z tym porządek, głosujcie na Andrzeja Dudę! :)
      A dla posłów i posłanek, tudzież radnych i innych działaczy PiS też mam dobrą radę – lepiej posłuchajcie Prezesa i weźcie się do roboty i to na ostro. Bo ten czas wyborczy przed nami to czas weryfikacji dla wszystkich. JK na pewno nie da się zastraszyć jakimś „konfederacjom”, ale też uważnie patrzy, kto jest w drużynie Dudy, a kto sypie piach w tryby – więc ostrzegam z dobrego serca....

Tu link pomocny w zamówieniu mojego albumu o Śląsku >
kapliczkiwiejskie@interia.pl
Kupujcie, bo m.in.  tłumaczy, o co chodzi z tym Śląskiem:)
Opublikowano: 22.02.2015 18:52.

Tuż wcześniej napisała ESKA:
   "...  I to jest cios straszliwy, bowiem całe szeregi, stowarzyszenia, kluby i co tam jeszcze się da, bogate w zasłużonych emerytów i akademików, nagle straciły całe paliwo. Całe czeredy naszych publicystów zostaną bez chleba, bo ich książki są już nieważne. Nota bene i tak prawie nikt ich nie czytał, ale kupowali w ramach patriotycznej konsolidacji – a teraz doopa blada i finito! Narty trza kupować, na stoki gnać, ślizgać się z młodymi i wygrywać. WYGRYWAĆ!
To po prostu porażające, jak to wygrywać? Przecież to niemożliwe, przecież ruskie ze szwabami, unia z judeopolonią, jednym słowem czarna rozpacz i żałoba nam tylko przystoi, a tu przyłazi jakiś, nie uzgodniony z nikim, jakaś samowolka tego Kaczyńskiego, i mówi, że wygrać trzeba i odbudować i nie ma sprawy, damy radę."

Wykop Skomentuj10
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka