Niewątpliwie pierwszym filmem fabularnym traktującym o ideologii gender było dzieło Juliusza Machulskiego Seksmisja. Wizjonerski film, zrealizowany już w 1983 roku, traktował o wcielonej w życie genderologii. Swiat pozbawiony aksjomatu płci, gdzieś w podziemiach, w starej cuchnącej kopalni, poza nią nic, niczego, wszystko zatrute, śmiertelnie niebezpieczne. Nie ma płci, wszystko są równe. Sielanka, nie ma pytań "Jak żyć?" a tu nagle spokój niszy ekologicznej zakłóca pojawienie się dwóch osobników. Odmieńców. W narrację wprowadza to ogromne zamieszanie. Najwyżssze czynniki władz muszą się wypowiedzieć i podjąć decyzje ważące na przyszłości gender-społeczności. Zapada decyzja by odmieńców przystosować do stada za pomocą chirurgicznego zabiegu. Obcy jednak nie akceptują woli ogółu i jego doberej woli. Nadal chcą być takimi jak się urodzili. To tworzy ogólnospołeczny konflikt.
Wszyscy, cała społeczność Seks-kopalni, chce dla nich dobrze a oni uciekają. Wolą umrzeć na śmiertelnej "powierzchni", niż dostosować się do decyzji genderystów.
------------------------
Dalej opowieść znacie....
I o czym tu gadać?


Komentarze
Pokaż komentarze (4)