Wpisz Wpisz
20
BLOG

Lud Lubi Łowy

Wpisz Wpisz Polityka Obserwuj notkę 4
Pozwolę sobie dzisiaj na swieże spojrzenie na sprawę intrygującą 13, zaginione plemię judejczyków z Czerskiej.

"Najwięcej dla Polski robi Ziobro - szeryf PiS-owskiej naprawy świata. Tuż za nim liderzy buntu przeciw PiS-owskiemu państwu. Daleko z tyłu sprawujący rządy bracia i ich ludzie. A na samym końcu Roman Giertych"

"Ale Zbigniew Ziobro wygrał cały ranking - wizerunek ministra sprawiedliwości coraz wyraźniej odkleja się od macierzystej partii. Czy to się podoba wykształciuchom (jak niżej podpisany), czy nie Ziobro jest spostrzegany jako ten, który próbuje zaprowadzić w Polsce porządek."

Odkleja się? Niee,e. Tak chciałaby komuna. To ulubiona esbecka metoda dzielenie ludzi w obozie wroga. No, chociaż, zdaje się jakiś cesarz już wpadł na pomysł "dziel i rządź". Na tym blogu wielokrotnie spotkałem się z różnymi gonzami co to pisali że Luka jest najs a Siedemowi z tyłka śmierdzi [swoją drogą co on za moim zadu robił?]. Jak to nie pomagało to na odwrót [znaczy mi przestawało śmierdzieć]

Tak też czynią w Tytaniku Konfidentów MS Giewu. Cieszą się jak dzieci nie widząc, że lud kocha polowania i dlatego 1e miejsce zajmuje łowczy a kolejne pozycje w popularności największa zwierzyna łowczego. Najspaślejsze wieprze komunistyczne. Lochy i knury ożarte w puszczy 3ej RP gdzie ani rumcajsa ani nawet pozorów rumcajsa nie było a Bolek & Olek ułaskawiali 10u wałków dziennie. Niby jeszcze robią sobie różne konferencje w obronie demokracji ale kwiki przerażenia słychać coraz wyraźniej.

- Pińczuk dał rabiemu bańkie za przychylność. A nuż widelec kupi się jakąś hutę taniej.

- Ziobro dostanie list ze Śwajcarji. Wtedy się zacznie. Znaczy demokracja się zagrozi.

10:35, wpisz , Siedem

Wpisz
O mnie Wpisz

Nowa strona Wpisza na www.wpisz24.pl

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (4)

Inne tematy w dziale Polityka