wprost
wiedza winna służyć dobru wszystkich bez względu na kraj pochodzenia lub kolor skóry
6 obserwujących
271 notek
128k odsłon
284 odsłony

Marsz 1000 - prawniczych analfabetów

Wykop Skomentuj9

Domki letniskowe na Mazurach, spływy kajakowe rzeka Krutyniaimage

Toga jest jak fartuszek w przedszkolu - te słowa Gersdorf dosadnie określają działania czarnej kasty rzekomo w obronie praworządności.

Biorący udział w przedstawieniach organizowanych przez środowiska skupione we wszelkiego typu stowarzyszeniach prawniczych zachowują się zaiste niczym przedszkolna brać.

Zapowiadany szumnie marsz 1000 tóg ukazał w pełni sędziowską dziecinadę. Udział w marszu zagranicznych sędziów, którzy nie potrafili wypowiedzieć słowa po Polsku daje dowód czym ten spęd był w rzeczywistości. Wycieczki do PE Polskich prawniczych prowodyrów spowodowały, ze udało się wtłoczyć w głowy co poniektórych prawników spoza naszego kraju propagandę nie istniejącej rzeczywistości.

Marsz ów był swoistym zaprzeczeniem rzekomego braku demokracji w naszym kraju. Można, jak było widać, marsz zorganizować. Można było na tym marszu mówić co dusza zapragnie nawet w niezrozumiałym, dla większości zebranych, języku. 

Rządzący dali kolejny dowód swoim zachowaniem, że demokracja w Polsce winna stać się wzorcem dla takich krajów jak np. Francja czy Hiszpania. W tych,co najmniej, dwóch krajach rządzący nie patyczkują się z prawniczymi oponentami.

Śmiać mi się chciało gdy słuchałem tureckiego prawnika, który wręcz podpowiadał co winni uczynić rządzący by zaprowadzić ład w prawniczym środowisku ( nie znam języka tureckiego więc wierze, ze tłumaczenie jego słów przez tłumaczkę było dosłowne ). 

Mam gorąca nadzieję, ze jeszcze w miesiącu styczniu Pan prezydent podpisze ustawę dyscyplinującą a powołane do jej stosowania urzędy podejmą równie szybko działania oczyszczające środowisko prawnicze z prawniczej gówniarzerii takiej jak Matczak, Markowski, Żurek, Gertych i inni.

W środowisku prawniczym zdecydowana większość stanowią ludzie którzy w pełni rozumieją czym jest reprezentowanie obywatela przed wymiarem sprawiedliwości. Zdecydowana większość zdaje sobie sprawę z tego czym jest wydawanie sprawiedliwego wyroku przez majestat władzy sądowniczej.

Nie można tolerować w dalszym ciągu zapędów zdecydowanej mniejszości środowiska prawniczego dążącego do zachowania dotychczasowej bezkarności nieuczciwych sędziów, adwokatów, radców prawnych, notariuszy itp.

Czas najwyższy czarnej nieuczciwej kaście powiedzieć DOŚĆ !!! 


Wykop Skomentuj9
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale