wprost
wiedza winna służyć dobru wszystkich bez względu na kraj pochodzenia lub kolor skóry
5 obserwujących
277 notek
129k odsłon
4812 odsłon

"Chłopi pańszczyźniani" też POLACY idą na wybory - KONIECZNIE !!!

Wykop Skomentuj314

No i mamy kolejna ksywkę. Byliśmy już moherowymi beretami, PIS-owską szarańczą itp. teraz okazuje się, ze glosując na Prawo i Sprawiedliwość jesteśmy pałającymi chęcią zemsty chłopami pańszczyźnianymi.

Nasza zemsta to nie oddanie głosu na wskazanych, przez III byłych Prezydentów, prominentnych działaczy partyjnych, którzy przez lata swoich rządów nie dostrzegali, ze Polska to też MY.

MY, którzy swoją codzienną, ciężką pracą sprawialiśmy aby elity III RP mogły pławić się w luksusach za ukradzione Polakom pieniądze poprzez złodziejską prywatyzacje majątku narodowego, poprzez liczne afery skutkiem których wyciekło z kasy Państwa przez ponad 20 lat kilkaset miliardów złotych.

Dla rządzących wówczas polityków staliśmy się dzisiaj pałającym chęcią zemsty pospólstwem.

Ile jeszcze razy należy obrażać POLAKÓW !!!

Powiedzmy NIE !!! Powiedzmy stop temu bezprecedensowemu atakowi na Polskie społeczeństwo i Polskie tradycje

Niech nasz głos będzie głosem sprzeciwu wobec ukrywania patologii panujących w wymiarze sprawiedliwości. Należy tu podkreślić wyraźnie  Nie chodzi o resort Sprawiedliwości lecz o ludzi którzy sądzą w wymiarze sprawiedliwości. Rzekomy hejt w resorcie sprawiedliwości obnażył "nadzwyczajność" sędziowskiej kasty. Ta nadzwyczajność polegała na tym, że pod czarnymi togami działa instytucja, która jest pełnym przekrojem społecznych zachowań.

Okazało się bowiem, ze skrywano dotychczas fakt, że środowisko sędziowskie nie jest wolne od korupcji, pijaństwa, pospolitego złodziejstwa, cudzołożników etc.

Zaznaczam w sposób wyraźny, że większość osób powiązanych w jakikolwiek sposób z wymiarem sprawiedliwości to ludzie prawi i uczciwi. Niestety, poprzez koligacje środowiskowe, większość z tych osób jest pozbawiana możliwości awansu, rozwoju zawodowego etc.

Prawo i Sprawiedliwość musi w kolejnym etapie swoich rządów, bardziej zdecydowanie podjąć działania w celu wyegzekwowania, od sędziów, adwokatów, radców prawnych itp.,  respektu dla obowiązującego w naszym Kraju prawa.

Sądy nie mogą orzekać na zasadzie, że chłop pańszczyźniany za kradzież batonika idzie do wiezienia a winny przekrętów na kilkaset milionów złotych chodzi po wolności.

Nie może być tak, że chłop pańszczyźniany  protestujący w sposób całkowicie pokojowy jest karany np. mandatem a wobec ludzi, którzy stawiają czynny opór funkcjonariuszom policji orzeka się umorzenie postępowania lub odstępuje się od wymierzenia kary rzekomo za działanie w imię obrony DEMOKRACJI. Przecież to jest chore.

Możemy to zmienić !!! Idźmy na wybory 13 października 2019. Oddajmy głos na kandydatów z LISTY nr.2. To nie tylko nasze prawo. Udział w tegorocznych wyborach to nasz obowiązek 

Wykop Skomentuj314
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka