259 obserwujących
1203 notki
2151k odsłon
  6919   33

Tusku, ☆☆☆ ☆☆ ☆☆☆

Tusku, za polską granicą wschodnią Rosja morduje ukraińskie kobiety i dzieci przy pomocy ciężkiej artylerii, zwykłej i rakietowej. Ty masz jednak inny, pilniejszy problem:

– Polska będzie bezpieczna i stabilna, jeśli PiS nie będzie rządził w Polsce – podkreślił Tusk.

https://www.salon24.pl/newsroom/1210958,donald-tusk-nie-odpuszcza-w-newsweeku-atakuje-polski-rzad-i-donalda-trumpaTusku, historycznymi słowami ukraińskich obrońców Wyspy Węży – иди на хуй. Zapisane miłymi twemu sercu symbolami wygląda to tak: ☆☆☆  ☆☆  ☆☆☆

Gdyby rządziła twoja formacja, Polska byłaby dziś pełnowymiarowym państwem wasalnym Rosji, stającym na głowie by usprawiedliwić zbrodnie Rosji na Ukrainie, cenzurującym informacje o wojnie i wstrzymującym się w ONZ od oddania głosu potępiającego Rosję.


Nie wierzysz? 7 grudnia 2010 r., niecałe osiem miesięcy po Smoleńsku, twój prezydent powiedział:

Rozpoczynamy dobry rozdział w polsko-rosyjskich relacjach - oświadczył prezydent Bronisław Komorowski po spotkaniu z prezydentem Dmitrijem Miedwiediewem. Rosyjski przywódca mówił o początku "pełnowymiarowych" stosunków między Polską i Rosją. Obaj zapowiedzieli objęcie patronatem obchodów rocznicy katastrofy smoleńskiej. 


https://www.money.pl/archiwum/wiadomosci_agencyjne/pap/artykul/komorowski;i;miedwiediew;o;nowej;dynamice;relacji;polsko-rosyjskich,53,0,729909.html


Potem przyszedł twój plan "Polska-Rosja 2020". Do 2020 roku miało być pozamiatane. Pamiętasz? Twój minister spraw zagranicznych, Radek Sikorski, i Siergiej Ławrow, dziś objęty sankcjami miedzynarodowymi, podpisali 19 grudnia 2013 roku w Warszawie deklarację programową "Program 2020 w relacjach polsko-rosyjskich".

Odśwież sobie pamięć, tu jest pełny tekst i podpisy Sikorskiego i Ławrowa. 


https://www.salon24.pl/u/wtemaciemaci/1186830,kto-byl-i-dalej-jest-w-polsce-proputinowski


Deklaracja zobowiązywała Polskę m.in.do konsultowania polskiej polityki zagranicznej z Rosją nie rzadziej niż raz do roku. Polska zobowiązała się również do reprezentowania stanowiska rosyjskiego w ONZ, OBWE, Radzie Europy i Radzie NAT0-Rosja oraz do konsultowania się z Rosją w sprawach bezpieczeństwa.

Nieźle, jak na państwo członkowskie NATO, co, Tusku? Zresztą twój prezydent już w czerwcu 2010 roku głośno marzył o wyjściu z NATO:


Najpierw żółwiki z Putinem, "izwinitie druzja", natrząsanie się z pytań rodzin smoleńskich podczas twojego z nimi spotkania 10 listopada 2010 r., Ławrow prowadzący odprawę polskich ambasadorów, Sikorski z orderem Kniazia Jarosława Mądrego przyjętym z rąk Janukowycza, a teraz renesans, reset, iluminacja, nowa era, ty i Sikorski jako zatroskani o los Ukrainy pierwsi antyputiniści Rzeczypospolitej? 


image


image


Lubię to! Skomentuj217 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka