Blog
W Temacie Maci
Stary Wiarus
Stary Wiarus Nie posiadam konta Facebook
223 obserwujących 841 notek 1671229 odsłon
Stary Wiarus, 20 kwietnia 2017 r.

Zwidy i omamy Cesarza Europy cz.2 – Pułapka decyzyjna

487 4 0 A A A
Trzech byłych funkcjonariuszy SKW usłyszało zarzuty podjęcia współpracy ze służbą specjalną obcego kraju bez wymaganej zgody szefa MON i premiera.

Zgoda premiera na umowę SKW/FSB z 2010 roku mogła istnieć albo nie istnieć. Jeśli istniała, to Donald Tusk, jako ówczesny premier i jedyna osoba uprawniona do jej wydania, odpowiada za to co najmniej politycznie, a niewykluczone że również prawnie. Jeśli zgoda premiera nie istniała, to trzech byłych wyższych oficerów SKW jak najsłuszniej ląduje na długie lata w więzieniu za nieautoryzowaną współpracę z rosyjskim wywiadem. 

Ale zgoda Tuska na współpracę SKW z FSB nie może jednocześnie istnieć i nie istnieć.


Tuska rozkłada na łopatki jego własna prymitywna chytrość z okresu premierowania – jakby tu wykręcić tak, żeby wszystko móc, ale za nic nie odpowiadać.
 Odpowiedz
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

image
BACKUP: http://staryw.blogspot.com
NIE POSIADAM
KONTA FACEBOOK
"Powojenne pojednanie historyczne Francji i Niemiec utorowało drogę do powstania Unii Europejskiej. Z kolei mądrość i wspaniałomyślność narodów rosyjskiego i niemieckiego oraz przezorność działaczy państwowych obu krajów pozwoliły uczynić zdecydowany krok w kierunku budowy Wielkiej Europy. Partnerstwo Rosji i Niemiec stało się przykładem wychodzenia sobie naprzeciw, patrzenia w przyszłość przy zachowaniu troskliwego stosunku do pamięci o przeszłości. I dzisiaj rosyjsko-niemiecka współpraca odgrywa wielce ważną, pozytywną rolę w polityce międzynarodowej i europejskiej." Władimir Władimirowicz Putin, 31.08.2009 Anglia kosztuje sprzedawcę jabłek na lokalnym rynku i fryzjerkę z obwoźnego salonu fryzjerskiego circa £50 na miesiąc, i w pakiecie dostaje się dwór, królową, broń atomową, coroczne „trooping the colour”, wyścigi w Ascot, BBC1, BBC2, BBC3, BBC4 plus kilka kanałów tematycznych i Borisa Johnsona (to tak z grubsza), w czasie gdy ich polskie odpowiedniki muszą wybecalować £250 (sic!) na likwidację armii, niemoc policji, opieszałość sądów, wszechobecną korupcję, kolesiostwo na uczelniach, słabość kapitałową polskich firm, powódź, Bronka z jego potomstwem, przyjaciół Putina i kuzynów Angeli, likwidację mediów publicznych, a na deser Palikota, twarz polskiego „liberalizmu”, szefa wiekopomnej komisji „Przyjazne Chamstwo”. Pięć razy więcej za wschodnią podróbkę państwa. Dużo. Rolex, 14.06.2010 POLONIA  BEZ  CENZURY   STARY  WIARUS  BACKUP               free counters

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Jeśli o Polaków chodzi, jest jeszcze parę róznic pomiędzy Rosją a USA, niestety na...
  • Tam gdzie Berczyński kupił dom, $750k kupuje raczej skromną nieruchomość.
  • Jest jakiś zdrowy polski fast food?

Tematy w dziale Polityka