3 obserwujących
474 notki
26k odsłon
24 odsłony

Chrześcijańska muzyka chóralna „Hymn Królestwa: Królestwo zstępuje na ziemię”

Wykop Skomentuj

Powtórne przyjście chrystusa – Teraz, Bóg naprawdę powrócił! Królestwo zstąpiło na ziemię!

„Niech przyjdzie twoje królestwo, niech się dzieje twoja wola na ziemi, tak jak w niebie”. (Ewangelia Mateusza 6:10). Często w dzieciństwie słyszałam, że moja babcia czytała mi ten werset: zawsze wyobrażałam sobie piękno królestwa w kółko... Cóż za cudowne życie! Teraz, Bóg naprawdę powrócił! Królestwo zstąpiło na ziemię!Chrześcijańska muzyka chóralna „Hymn Królestwa: Królestwo zstępuje na ziemię” Błyskawica ze Wschodu

Rozbrzmiewa inspirujący hymn królestwa, który ogłasza wszem i wobec nadejście Boga pomiędzy ludzi! Nadeszło królestwo Boże! Wszyscy ludzie wiwatują, wszelkie stworzenie się raduje! Wszystko w niebiosach wypełnia się radością. Cóż to za zniewalające sceny rozradowania?

Pośród ludzi, którzy żyją w bólu i znieśli tysiące lat skażenia przez szatana, któż nie marzy, któż nie pragnie, by zjawił się Bóg? Ilu wierzących i tych, co podążają za Bogiem przez wieki, musiało w wyniku działań szatana znosić cierpienia, przeciwności losu, prześladowania i izolację? Kto nie ma nadziei, że królestwo Boże zjawi się niebawem? Posmakowawszy radości i smutków życia ludzkiego, któż nie pragnie, by prawda i sprawiedliwość zapanowały pośród ludzi?

Gdy nastanie królestwo Boże, dzień tak rozpaczliwie wyczekiwany przez wszelkie ludy i narody wreszcie nadejdzie! A wówczas, jakie sceny rozegrają się w niebie i na ziemi? Jakże piękne będzie życie w królestwie? W „Hymnie Królestwa: Królestwo zstępuje na ziemię” wysłuchane zostaną modlitwy tysiącleci!

Źródło: Kościół Boga Wszechmogącego

Zobacz więcej: Pieśni uwielbienia

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale