3 obserwujących
579 notek
33k odsłony
67 odsłon

Film chrześcijański – Imię Boga się zmieniło?!

Wykop Skomentuj

„Niektórzy mówią, że imię Boga się nie zmienia, więc dlaczego imię Jahwe stało się imieniem Jezusa? Zostało przepowiedziane przyjście Mesjasza, dlaczego więc przyszedł człowiek o imieniu Jezus?” („Słowo ukazuje się w ciele”). Czy wiesz, dlaczego imię Boga się zmienia? Czy znasz znaczenie Bożego imienia?


Film chrześcijański – Imię Boga się zmieniło?! – Objawienie tajemnicy imienia Bożego (Zwiastun)

Sister Yang: Bracia i siostry, Pan Jezus dopełnił dzieła odkupienia i wybawił nas z uścisku szatana. Wiara w Jezusa dała nam odkupienie grzechów i zbawienie. To niezbity dowód dzieła Bożego, nikt nie może zaprzeczyć. Lecz Pan Jezus jedynie odkupił nasze grzechy, nie rozwiązał kwestii naszej grzesznej natury. Zatem poprzez imię Jezus, możemy jedynie uzyskać przebaczenie i zbawienie. Nie uratuje nas ono od grzechu. By być w pełni zdobytymi przez Boga, potrzebujemy kolejnego etapu dzieła zbawienia.

Biblia mówi: „Którzy jesteście strzeżeni mocą Boga przez wiarę ku zbawieniu, przygotowanemu do objawienia się w czasie ostatecznym”. (1 Piotra 1: 5). Przeczytajmy słowa Wszechmogącego. Otwórzmy na stronie 4. Bóg Wszechmogący mówi: „Choć Jezus wykonał wiele pracy wśród ludzi, to jedynie wypełnił dzieło odkupienia ludzkości i stał się ofiarą za grzechy, ale nie wyzwolił ludzi od całego zepsucia. Pełne uwolnienie człowieka od wpływu szatana wymagało od Jezusa przyjęcia grzechów człowieka jako ofiary przebłagalnej, a od Boga większego dzieła, by całkowicie uwolnić człowieka od jego usposobienia, które zepsuł szatan”. Strona 1252. „Prawdą jest, że zostałeś zbawiony przez Jezusa, że dzięki zbawieniu Bożemu nie jesteś grzesznikiem, jednak nie czyni cię to bezgrzesznym, czystym. Nie jest świątobliwy ten, kto nie przeszedł przemiany. Wewnątrz jesteś nieczysty, samolubny i podły, ale wciąż chcesz zstąpić z Jezusem – możesz o tym tylko pomarzyć! Ominąłeś ważny etap wierze w Boga: zostałeś odkupiony, ale nie zmieniony. By podobać się Bogu, musi On osobiście dokonać w tobie dzieła przemiany; jeśli jesteś tylko odkupiony, nie osiągniesz świętości. Zatem nie będziesz mieć udziału w błogosławieństwach Bożych, gdyż pominąłeś etap w Bożym dziele zarządzania człowiekiem, kluczowy etap zmiany i doskonalenia. Zatem ty, grzesznik, który został odkupiony, nie możesz bezpośrednio otrzymać dziedzictwa Bożego”.  

Sister Feng: Bracia i siostry, Jezus dokonał tylko dzieła zbawienia. Nie miał rozwiązać kwestii grzesznej natury ludzkiej. Jeśli polegamy tylko na Jego imieniu, nie możemy odrzucić grzechu i zostać obmyci. Nawet głeboko wierząc i poszukując, nie zmienimy usposobienia. Spójrzmy w przeszłość. Od dwóch tysięcy lat wierzący chcą uwolnić się od grzechu, obmyć się i zostać zbawionymi w imię Jezusa. Niektórzy całe życie walczą ze sobą, nie myślą o ciele i odrzucają to, co w nich nieczyste. Lecz nikt nie dał świadectwa o tym, że odrzucił grzech i osiągnął oczyszczenie, prawda? Możemy uzyskać darowanie grzechów przez imię Pana Jezusa, lecz nie zostaniemy obmyci. Tak więc Bóg Wszechmogący wykonuje etap dzieła obmycia i zbawienia w dniach ostatecznych.  

Sister Gong: Tak, widzę, że naprawdę potrzebujemy kolejnego etapu Bożego dzieła zbawienia!  

Sister Yang: Tak! Wang Hua (inner voice): Panie, czuję, że to, co oni mówią, ma sens. Wciąż nie odrzuciliśmy grzechu i nie jesteśmy prawdziwie godni ujrzenia Twojej twarzy. Ale… czy naprawdę zmieniłbyś imię przy ponownym przyjściu? Czy powróciłeś jako Bóg Wszechmogący? Panie, błagam, oświeć mnie…  

Li Jing: Bóg powróci jako Bóg Wszechmogący? Jest na to dowód w Biblii?  

Brother Li: Bracia i siostry, oni są zdrajcami Jezusa. Nie słuchajcie ich!  

Brother Jia: Właśnie.  

Sister Feng: Bracia i siostry, imię Bóg Wszechmogący przepowiedziano dawno temu. Odkryjemy to dzięki analizie Biblii. Księga Objawienia, rozdział 1. „Ja jestem Alfa i Omega, początek i koniec, mówi Pan, który jest i który był, i który ma przyjść, Wszechmogący”. „A dwudziestu czterech starszych, którzy siedzą przed Bogiem na swoich tronach, upadło na twarze i oddało Bogu pokłon; Mówiąc: Dziękujemy tobie, Panie Boże Wszechmogący, który jesteś i który byłeś, i który masz przyjść, że wziąłeś swą potężną moc i objąłeś królestwo”. Księga Objawienia rozdział 4, 16, i 19 również to przepowiedziały. Nowym imieniem Boga w dniach ostatecznych jest Wszechmogący, Bóg Wszechmogący.   

Księga Objawienia jasno o tym mówi! He Ping: Tak!  

Sister Lin: Nie spodziewałam się tu tylu proroctw! Sister Gong: Tak, ich wyjaśnienia są bardzo przekonujące. "Gong's mother Sister Lin: Panu niech będą dzięki!"  

Wang Hua (inner voice): Nie przypuszczałam, że proroctwa te tak wyraźnie mówią o Bogu Wszechmogącym. Pismo jest takie zrozumiałe! 

Źródło: Kościół Boga Wszechmogącego 

Zalecenie: Film o wierze w Boga 


Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale