3 obserwujących
577 notek
33k odsłony
48 odsłon

Historie osób, które pokonały uzależnienie od gier dzięki wierze w Boga

Wykop Skomentuj1

Nie martw się, istnieje sposób przerwa uzależnienie od gier.

Wraz z rozwojem technologii sieciowych nasze życie stało się coraz bardziej wygodne. Tymczasem wiele dzieci jest uzależnionych od gier online, nie pracują dobrze, źle się uczą. Rodzice robili to, co powinni byli robić, próbowali wszystkich znanych metod, nic nie pomagało. Wielu młodych ludzi boleśnie przekonało się już o tym, jak dramatyczne mogą być skutki błędnego. Chrześcijański film familijny „Dziecko, wróć do domu” Klip filmowy (4), poinformuj Cię, jak rzucić z uzależnienia.

Filmy chrześcijańskie familijne „Dziecko, wróć do domu” Klip (4) – Historie osób, które pokonały uzależnienie od gier dzięki wierze w Boga

Bóg Wszechmogący rzecze: "Diabeł szatan robi te rzeczy, by zwabić ludzi, doprowadzić ich do wynaturzenia. Żyjący w światach wirtualnych nie są zainteresowani niczym, co związane jest z życiem zwykłego człowieczeństwa. Nie mają ochoty na pracę czy uczenie się. Interesuje ich tylko przebywanie w światach wirtualnych, jak gdyby byli czymś podniecani. … Kiedy tylko się znudzą lub siedzą bezczynnie (WŁ) albo też wykonują prawdziwą pracę, w szkole lub miejscu pracy, od razu chcą grać i granie stopniowo staje się ich całym życiem. Granie na komputerze to jak używanie narkotyków. Kiedy ktoś zacznie grać, kiedy wejdzie w świat gier, trudno jest wyjść z tego i trudno to rzucić. Nie ważne nawet, czy jest to młody człowiek czy ktoś starszy, kiedy połknie złego bakcyla, trudno jest rzucić ten nałóg. … Powiedz Mi, Czy granie na komputerze jest rzeczą, którą powinno zajmować się zwykłe człowieczeństwo? Jeśli gry są czymś potrzebnym zwykłemu człowieczeństwu, skoro są właściwą ścieżką, to dlaczego ludzie nie potrafią ich odstawić? Dlaczego ludzie zostają do takiego stopnia nimi zauroczeni? Dowodzi to jednego: nie jest to dobra ścieżka. Surfowanie po sieci, szukając tego czy tamtego, a także granie na komputerze nie jest dobrą ścieżką. To nie jest właściwa ścieżka. … Ten niegodziwy świat wykorzystuje wszelkie sposoby, by przyciągnąć tych, którzy nie przejrzeli na oczy, którzy nie dostrzegają niegodziwych skłonności ludzkości. Tych ludzi wabi szczególnie. Jeżeli nie możesz często stanąć przed Bogiem, jeśli twoje serce i mózg są często puste, to grozi ci niebezpieczeństwo."    


Zalecenie: Co to jest wiara w Boga

Jeśli po przejrzeniu naszej strony internetowej macie jakiekolwiek opinie czy sugestie i chcielibyście się nimi podzielić, lub też jeśli w swojej wierze i w swoim życiu macie jakieś wątpliwości czy pytania, skontaktujcie się z nami. Nasi oddani przedstawiciele są do waszej dyspozycji przez cały czas. Niech miłość Boga zawsze będzie z nami!

Porozmawiaj z nami na WhatsApp
Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale