Wydawnictwo Fronda Wydawnictwo Fronda
126
BLOG

Odnawialne źródła władzy. Polityka klimatyczna jako oręż podboju świata

Wydawnictwo Fronda Wydawnictwo Fronda Literatura Obserwuj temat Obserwuj notkę 1

Dla kogo transformacja energetyczna jest tak ważna i o co w niej tak naprawdę chodzi? Dlaczego Komisja Europejska agresywnie wymusza na państwach członkowskich przestawienie się na odnawialne źródła energii?

Dlaczego działania te przebiegają w tak inwazyjny sposób, że nie ma miejsca na weryfikację naukową i zdroworozsądkowy sprzeciw?

Z jakiego powodu eurokraci próbują pozbawić nas suwerenności energetycznej?

Dlaczego powinniśmy się spodziewać gigantycznego ataku na infrastrukturę światłowodową i tym samym odcięcia od Stanów Zjednoczonych?


Książka "Odnawialne źródła władzy. Polityka klimatyczna jako oręż podboju świata" dostępna w sprzedaży na stronie księgarni Salon24 >>


Czym jest niemiecka Energiewende – agenda mająca za zadanie pod pretekstem obrony klimatu podporządkowanie Europy Bundesrepublice?

Zielony Ład kontra rolnictwo

Czy odbiorą nam lasy? Dlaczego najlepiej gospodarowane obszary leśne w Europie – polskie Lasy Państwowe – są solą w oku eurokratów?

Brońmy węgla jak niepodległości! (Największą wadą polskiego węgla jest to, że jest polski)

Gaz jako oręż wojny nowego typu. Kto układa rury, a kto na nich korzysta?

Atomowa Polska. Dlaczego ciągle nie mamy własnej elektrowni jądrowej?

Wodór to przyszłość. Co to oznacza dla eksporterów węglowodorów?

Niemieckie imperium energetyczne

Czy światu grozi głód? I komu na nim zależy?

Kapłani klimatyzmu i skromni urzędnicy kultu na dobrze opłacanych stanowiskach

Rubel bożkiem ekoterrorystów. Dlaczego zawsze rosyjski gaz jest zdrowszy?

Ten, kto kontroluje zasoby energii i jej wykorzystanie – rządzi planetą. A może zatem w agendach klimatycznych tak naprawdę nie chodzi to, w czyich rękach pozostaną źródła odnawialnej energii, lecz raczej do kogo mają należeć ODNAWIALNE ŹRÓDŁA WŁADZY?

Od debiutu w 1994 roku aż po dzień dzisiejszy wydawnictwo Fronda wydaje awangardowy kwartalnik oraz nietuzinkowe książki w trzech głównych kategoriach: – publicystyka konserwatywno–prawicowa, – książki historyczne odkłamujące historię Polski i świata, – literatura katolicka podawana w nowatorskiej formie. Czytelnicy doceniają publikacje wydawnictwa Fronda za niezaprzeczalną wartość merytoryczną oraz wyrazistość. Nie byłoby to możliwe bez znakomitych autorów, takich jak: Gilbert Keith Chesterton, Szymon Nowak, Sławomir Cenckiewicz, Tadeusz Płużański, Dorota Kania, Jerzy Targalski, Maciej Marosz, Piotr Gontarczyk. Z roku na rok wydawnictwo bardzo prężnie się rozwija i z małej oficyny, oferującej swoim odbiorcom wartościowe, aczkolwiek niszowe publikacje, stało się przedsiębiorstwem z ogromnym potencjałem, wydającym także bestsellery, takie jak: „Dziewczyny Wyklęte” Szymona Nowaka czy seria „Resortowe dzieci”. Fronda (w starofrancuskim proca) jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na polskim rynku wydawniczym. Obecnie, oprócz książek i kwartalnika Fronda Lux wydawanych przez FRONDA PL Sp. z o.o., funkcjonuje całkowicie niezależny, prowadzony przez inną firmę portal Fronda.pl.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura