Blog
wywczas
wywczas
wywczas Jestem przedsiebiorcą który sam nie wiedziec dlaczego, poczuł potrzebe blogowania.
109 obserwujących 999 notek 1437914 odsłon
wywczas, 26 sierpnia 2014 r.

Wyrzućcie z partii prezesa to powinno być lepiej...

Pis to partia opanowana przez nieudaczników, którymi prezes gardzi ale nie ma na kim sie oprzeć, mówi  Staniszkis. 

A gdyby tak wyrzucić Pana prezesa z Pisu nie byloby lepiej? Gdzie indziej to Miller zastapil Olejniczka, Piechocinski w PSLu tego, no... zapomnialem, a mówi  sie, że i Tusk może odejść do Europy by zastąpila go Kopacz, czy ten najbardziej przereklamowany polityk Schetyna. Jak sie chce to widać można.

Teraz to jedynym kandydatem na prezydenta z Pisu znowu jest prezes, bo żadnych innych sam nie lansuje, wiec za chwilę  aktyw partyjnych nieudaczników bedzie go na kolanach prosił by kandydował i przegrał, na co chętnie sie zgodzi zresztą.  A bez prezydenta dla Pisu nie bedzie żadnej IV RP bo Komorowski może wetować ustawy i wskazywać szefa rządu. 

Nie lepiej wiec z punktu widzenia elektoratu Pisu wyrzucić Jarosława Kaczyńskiego? Wtedy nieudacznicy partyjni nie bedą mieli przy kim sie gromadzić i pasożytować liczac na ochronę , wiec i pewnie sami sie rozpierzchną - i tak do Pisu wejdzie swieża, młoda  krew. Choćby Duda albo ten młody Kamiński co zwiazał sie z aniołkiem, a nawet i Macierewicz mogliby zostać prezesem. Zresztą- taki duży kraj jak Polska znajdzie zupełnie nowe i bardziej kompetentne kadry dla Pisu takie, których nawet jeszcze nie znamy. 

No to wywalcie z partii Pana prezesa, albo chociaż zróbcie go tylko szefem klubu poselskiego,a  wszystko sie szybko lepiej ułoży, a przynajmniej powinno. Tez i z dobrym kandydatem na prezydenta.

P.S A piszę  to w związku z dyskusją o braku sensownych kandydatów na prezydenta, przechodzacą przez ten pisowski portal. Zawsze mnie dziwiło, ze tacy blogujący dzialacze partii niższego szczebla, czy zatroskani o Polske blogerzy jak Rybitzky, admin Wszołek, Seaman, Pani Ufka, Rosemann czy Osiejuk i wielu, wielu  innych nigdy nawet nie pomyślą żeby z partii wyrzucić prezesa, lecz gromadzą sie przy nim....

Opublikowano: 26.08.2014 14:38.
Autor: wywczas
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • ............. Tysięczna notka to aż nadto by zakonczyć swój pobyt na S 24. Jest i drugi...
  • ... uhmm ....oczywiscie jak zwykle Igor Janke nie poda blogerowi powodu zwiniecie bloga w swojej...
  • .... dla mnie ta sprawa nie ma znaczenia , ani nie musze blogowac ani tym bardziej tutaj...

Tematy w dziale