9 obserwujących
338 notek
49k odsłon
  309   5

Od Hitlera do Neuera

Niemcy, to jednak stan umysłu. Naród, który wydał tak wielu ludzi nauki, w rzeczywistości, po raz już któryś, okazuje się być narodem głupców i bezmyślnych popychli. Goethe, Nitsche, Wagner… to tylko wykwity - wybryki natury na prostym i siermiężnym organizmie niemieckim, reagującym na krzyk i trzęsący gaciami na widok swoich przywódców bądź przełożonych. Jak dotąd mieliśmy stada bezmyślnych i tępych kopaczy z Anglii, Irlandii czy Szkocji klękających przez meczem, bo im ktoś naopowiadał głupot o jakimś „murzyńskim życiu, które jest ważne”. Naopowiadano im, że niewolnictwo wymyślono, by męczyć murzynów począwszy od XVII wieku. Głupia boiskowa masa, niczym potulne bydło zagrodowe klęka przed pierwszym gwizdkiem, wierząc święcie że to prawda. A wystarczy zajrzeć do książki. Okazuje się, że niewolnictwo znane było już od początków istnienia ludzkiego na ziemi. Nie zaobserwowałem na przykład, by żydowscy piłkarze w meczu z którąś z reprezentacji słowiańskich klękali przed przeciwnikami a powinni, gdyż tereny dzisiejszej Polski , Ukrainy czy Czech były „łowiskowe” dla żydowskich handlarzy niewolników. Stąd porywano ludzi i sprzedawano na targach niewolników w Imperium Rzymskim.

„Dumnych Synów Albionu” w usłużnym przyklęku, przebili Niemcy! Manuel Neuer, jak przyszło na teutońskiego wojownika, przywdział tęczową opaskę i dumnie paradował po boisku. Niby nic… ale chodzi o symbolikę – wsparcie dla homonazistowskiej ideologii. Niemiecka masa ludzka, od zawsze miała ciągoty do dyktatury, zamordyzmu i totalitarnych praktyk. Co na to UEFA? Nic. Prawdopodobnie w jej szeregach, na najwyższych szczeblach zasiadają takie same tłuki i bezmyślne zagrodowe bydło niczym te, które z takimi opaskami po boisku hasa. Ponoć polityka nie może być łączona ze sportem? Według sympatyków homonazizmu z UEFy zależy jaka polityka… ta akurat może.
1.Sierpnia 1936 roku rozpoczęły się Igrzyska Olimpijskie w Berlinie.  Sportowcy niemieccy paradowali tam też z opaskami, i też nazistowskimi… Przyjmując gratulacje od Fuhrera podnosili rękę w górę – w geście salutu rzymskiego. Była pierwsza tak wielka impreza, którą zawładnęła polityka. Teraz Manuel Neuer, po 85 latach, znów wprowadza politykę na stadion. Znów polityka nazistowska i znów robi to Niemiec….

Lubię to! Skomentuj15 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale