8 obserwujących
70 notek
31k odsłon
  652   3

Neon24 - portal szurów dla szurów


image

Na Neonie24 dzięki nowym, dobrym zmianom technicznym wprowadzono możliwość komentowania notek jako gość, czyli bez konieczności posiadania konta i zalogowania się. Niektórzy uważają, że to spowodowało najazd trolli na portal. Moim zdaniem to jest zła diagnoza.

       Ci goście, którzy tu przysrywają, to doskonałe lustro, w którym może się przejrzeć wielu tutejszych stałych blogerów i komentatorów. Większość pisze po chamsku, używa podobnych głupkowatych sformułowań, nie zna języka polskiego, nagminnie popełnia błędy interpunkcyjne, ortograficzne i gramatyczne. Operują luźnym strumieniem świadomości, czyli bełkotem obrazującym jaką mają sieczkę w głowie. Oni sobie nawzajem prymitywnie przysrywają, nie umieją sensownie argumentować, używają głównie ataków ad personam. Ci goście to nie jest jakiś najazd nowych trolli, ale to ujawnienie poziomu stałych czytelników tego portalu. Tutejsze szury takich przyciągają i tak ich wychowują - na swój obraz i podobieństwo. Wywalenie ich, czyli zasłonięcie lustra, nic nie da.

       Oto przykład języka, który tu dominuje:

Mam wrażenie że chrzanisz nowomową.

Już niedługo będziecie mieli szlaban. Dosyć tego żydobanderowskiego smrodu.

jaki szlaban a trola pejsatego elig umieścił na pudle ty przecie Uny będą się miały wysmienicie pod twiją opieką jak twój fumfel pejs znójnicki

ZADEN NIE WIERNY, TO JEST PIEPRZONY OPLACONY TROL OD NISZCZENIA WSZYSTKIECO CO DOBRE LUB INNE OD JEGO TURBO DEBIL MYSLENIA DO PODEGI ENTEII!!! WAL SIE KOLES O GLUPIEJ XYWIE GPS

Jak mało wiesz to po co się wypowiadasz?

to tacy kocesjonowani stratedzy trolla pis elig

I co się chy sky tak napinasz? To są wasze ostatnie podrygi tutaj. Gavrylienko wam skopał jaja a wy mu za to zrobiliście laskę z połykiem. ObŻydliwość...

skundlony pies luttwak porównuje pokojowego Putina do ludobójcy Czyngisa.

Chazar wspiera chazarską pseudonaukę. Ta Szuster nic nie napisała, nic nie zrobiła oprócz zdjęcia wyizolowanej kultury wariantu Omicron. Szuster to zwykły żydowski tłuk.

Wiesz co tezeuszku? Będę musiał jednak przeprosić baby z magla. ujejska to zwykłe qrviszcze z rynsztoku. Możesz jej to przekazać?

Jesteś idiotą

Już wiem gdzie mieszkasz

Czy to Urszuli wina ze twoja matka stara sowiecka kurwa splodzila takiego cwela jak ty?

Głupotę Chazara szacuję na maksymalnie 1,2 Szusterów

Już od samego początku dywersyjnej propagandowej działalności tego PRUSAKA GPS niektórzy blogerzy pisali o nim, że to stary bolszewicki UB-ek!

Przecież jesteś tezeuszek debilem żydobanderowskim więc o co się ciskasz?

Chazar kłamie, bawi się słówkami.

Trolle z banderlandu i pis da wam popalić jeszcze podrygują czosnkiem i cebulą jak na czworaki przystało .

Daj już spokój temu cwelowi Własnego penisa nadgryzł

dlatego to jest na pudle same brednie żydów z pis

Widzisz kaczysta?Nawet twoja gówniana pała nie zepsuła mi statystyki. Porównaj to z 90 pałami elig i zobaczysz różnicę :))) Wiem, że wam, śmierdzącym żydobanderowcom, nie w smak moje prawdziwe teksty.

Przecież jesteś ruszkiewicz debilem żydobanderowskim i sowieckim więc o co się ciskasz?

Głos nie ukazuje się w Sieci idioto więc nie można podać linka.

Kłamcą lewe teksty wstawia

Jesteś gamoniu " polak koszerny" . Wypad :)

Osoby które podważają istnienie wirusa to różneekty,masoni,rewolucjoniści,jakobici,czakrowcy i UFOlodzy.

Nie pierdol, Esbecki. Nic nie dokładasz do interesu, bo finansuje cię pion propagandowy mińskiej KGB.

Ruszkiewicz vel Tezeusz śmieciu chamie dlaczego obrażasz ludzi

Bo żydzi chcą wszystkich wyszczepić i dlatego promują tą mitologię. Robią to od ponad stu lat.

Wyjaśnia się dlaczego Chazar tak zapamiętale promuje istnienie wirusów, których dotychczas nikt nie wyizolował (nie wyizolowano żadnego wirusa, nie tylko tego Sars-CoV-2).

Dziwisz się? Przecież to ten idiota i żydobanderowski śmieć tezeuszek.

Ten GPS to czysty judaizm.

Węż gamoniu się opanuj ,

A może jestem husky na dodatek?Skąd się biorą tacy idioci jak ty?

GPS to Chazarski troll...

Jako troll i analfabeta , możesz tylko tu covida dostać :)))))

Kłamiesz Ruszkiewicz jak zwykle jesteś vel Gość vel Tezeusz,vel Szperaczka,vel Pers i kto jeszcze ,? Tyle twarzy jednego trolla może zaprzeczysz ?

To jest płyn do kibla , a nie do picia . Objawy głupoty nieodwracalne . No chyba że przyturlałeś się tu z tymi gryzakami dla psów służbowo . Ech Mykoła całkiem w dekle wam wali . :)))))

ale wy pieprzycie


Tu kiedyś napisałem notkę o tych dziadersach: Narracje blogowych dziadersów

       "Dziaders" to słowo z młodzieżowego slangu wymyślone przez feministki. Nic na to nie poradzę, że pasuje do tutejszych PRL-owskich frustratów. Więc Neon24 to jest ewidentnie portal dziadersów dla dziadersów, szurów dla szurów, oszołomów dla oszołomów. Ci goście to lustro, w którym mogą obejrzeć się niektórzy tutejsi stali blogerzy i komentatorzy - to ten sam plugawy język, te same głupkowate sformułowania, ten sam prymitywizm i chamstwo. Ten portal takich głupków wychowuje i przyciąga.

Lubię to! Skomentuj43 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale