0 obserwujących
2 notki
2765 odsłon
346 odsłon

A tymczasem w Austrii...

yournewswire.com
yournewswire.com
Wykop Skomentuj8

Świeżo wybrany "nastolatek" w świecie wielkiej polityki - Sebastian Kurz - poinformował Grześka Sorosza, żeby się wyniósł w ciągu 28 dni z kraju Wolfganga Amadeusza Mozarta. Chodzi oczywiście o Open Society Foundation . Zagroził Soroszowi procesami o  próbę podważenia ustroju demokratycznego narodu. Ruch Kurz'a to reakcja na przekazanie przez Sorosza 3/4 jego fortuny, czyli  $18 000 000 000 na Fundację Otwartych Drzwi. czytaj Globalnej Kontroli. Kurz stwierdził, że nie ma czasu do stracenia - w ciągu nocy można zauważyć spotęgowaną dezinformację i manipulację mediów.

Austriacki kanclerz uważa, że polityczno-socjalna agenda Sorosza, wzmocniona $18 000 000 000 to największe zagrożenie dla ludzkości w 2017 roku. Ludzkość jest wręcz, jak mówi, opleciona krwiożerczą kałamarnicą Sorosza, w postaci skorumpowanych polityków, jurnalistów i sektora publicznego - dążacych do stworzenia świata na jego podobieństwo.

"Austriacy odrzucili New World Order i jest moim obowiązkiem i przywilejem spełnić ich wolę"

                                                                                                                                    Sebastian Kurz

No cóż, pozostaje tylko pozazdrościć Austriakom postawy nowo-wybranego lidera i modlić się, by rządził jak najdłużej i "zaraził" kolejnych zdrowym rozsądkiem...


http://yournewswire.com/youngest-leader-george-soros/

Wykop Skomentuj8
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale