19 obserwujących
383 notki
435k odsłon
  1685   5

Lech Wałęsa nie pogodził się ze swoją biografią...

   Pewne powiedzenie mówi- nie można dwa razy wejść do tej samej wody w rzece. Jednak zachowanie Lecha Wałęsy zdaje temu przeczyć. Wielokrotnie powraca do pewnego niezbyt chlubnego wątku swojej biografii:

ODPOWIEDŹ MOJA NA DZISIEJSZE ATAKI W PRASIE..

KTO NIE WIERZY DYSPONUJĘ DOWODAMI, w które nie może dziś uwierzyć IPN.

1.Teczki Kiszczaka powstały w ,,IPN” na zlecenie braci Kaczyńskich, pod patronatem Cęckiewicza.

2.Pomagali w tym między innymi Wyszkowski , z niewykonanym prawomocnym wyrokiem sądowym w tej właśnie sprawie, przyjęty na stałe do pracy w IPN.

3.Przyjęty do pracy w IPN. A. Gwiazda mój wielki wróg.

4. Brali w tym dziele i inni mniej znani.

5. Kilka dowodów z wielu dowodów, rozważcie sami.

6.Dowody że Kryptonim Bolek został przerobiony z rozpracowywania mnie, a więc przeciw mnie na moją niby działalność agenturalną.

7. Kiszczaka nagranie na taśmie i przesłuchanie w IPN.

8. Przesłuchanie w IPN człowieka który podrabiał dokumenty

9. Wywiad z człowiekiem z SB będącym szefem podrabiaczy redaktora pana Majchrzaka.

10. Odpytanie szefa podrabiaczy dokumentów z SB przez dwóch mecenasów i oddzielnie przez znanego dziennikarza.

11.Walentynowicz podrzutka podrobionych dokumentów...

   Cała litania jak widać z klawiatury Lecha spłynęła. Jednak monotematycznie ona wybrzmiewa. I to od lat wielu. W tej litanii na czele pojawiło się pewne nazwisko. Zresztą zawsze się pojawiało- „Cęckiewicz”. Powinno brzmieć Cenckiewicz, ale o literkę nikt przecież nie będzie kruszył kopi. A może to zabieg celowy? Zawsze można powiedzieć, że „Cęckiewicz” to nie ten Cenckiewicz, który równo miesiąc temu wygrał proces z Lechem Wałęsą właśnie o oskarżanie go o współudział w sprawie fałszowania teczek. Może przypomnę- w roku 2019 Sławomir Cenckiewicz wytoczył Lechowi Wałęsie proces o naruszenie dóbr osobistych przez wielokrotne publiczne twierdzenia, że brał udział w sfałszowaniu dokumentacji znanej powszechnie jako „teczki Kiszczaka”. W dniu 24 września 2021 roku zapadł wyrok- Lech Wałęsa został zobowiązany przez Sąd do zaprzestania publicznego wypowiadania lub publikowania tego typu informacji. Również- ...Były prezydent został też zobowiązany przez Sąd do opublikowania oświadczenia, z którego wynikać będzie, że przeprasza Cenckiewicza za rozpowszechnianie nieprawdziwych i naruszających dobre imię informacji... Może więc dlatego Sławomir Cenckiewicz stał się „Cęckiewiczem”. Jednak najlepsze w tej całej litanii są te zarzuty pierwszy- ...Wyszkowski, z niewykonanym prawomocnym wyrokiem sądowym w tej właśnie sprawie, przyjęty na stałe do pracy w IPN..., drugi- ...Przyjęty do pracy w IPN. A. Gwiazda mój wielki wróg... A Lecha Wałęsy nie zatrudnili, a przydałoby się podreperować emerycki budżet. A jaką wiedzę eksprezydent posiada

Lubię to! Skomentuj84 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka