34 obserwujących
2472 notki
612k odsłon
145 odsłon

Fox News/ tak wygląda heroizm i poświęcenie

Wykop Skomentuj1

Marck Thiessen pełnił funkcję sekretarza prezydenta Stanów Zjednoczonych George'a W. Busha (2004–2009) i sekretarza obrony Donalda Rumsfelda (2001–2006). Jego artykuły ukazywały się w Los Angeles Times , National Review , The Wall Street Journal , The Washington Post , The Weekly Standard , USA Today , oraz inne publikacje. Występował także w Fox News , CNN , NPR i innych mediach. 

Fox News/

(...)


ROBERTS: Jest piątek, więc zwycięzcy i przegrani. Marc?


THIESSEN: Moim przegranym jest Joe Biden, który wygłosił haniebną mowę porównującą Prezydenta Trumpa z George'em Wallace'em. I to nie jest pierwszy raz, kiedy to zrobił. Zadzwonił do Mitta Romneya, powiedział, że kiedy zostanie wybrany Mitt Romney, przywróci was wszystkich do łańcuchów. I znowu wszyscy republikanie, nie tylko Trump, są rasistami.


Moimi zwycięzcami są bohaterowie powstania warszawskiego z 1944 r. Właśnie wróciłem z Polski, gdzie uczestniczyłem w uroczystościach 75. rocznicy z moją 91-letnią matką, która była jednym z powstańców, którzy walczyli w powstaniu warszawskim. Zabrałem dzieci, aby mogły zobaczyć, jak naprawdę wygląda heroizm i poświęcenie.


ROBERTS: Prezydent Trump jedzie tam w weekend Święta Pracy. Charles?(...)

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka