2 obserwujących
264 notki
15k odsłon
36 odsłon

Czy całe Boże dzieło i wszystkie słowa Boże znajdują się w Biblii?

Wykop Skomentuj1

Chen Yongguang: Przedtem wszyscy mieliśmy jakieś wyobrażenia i przekonania. Wierzyliśmy, że cała Biblia to słowo Boga i źródło natchnienia; że reprezentuje Boga i że słowa zawarte w Biblii przedstawiają wszystkie Boże słowa i Jego dzieło. Wierzyliśmy, że zbawienie leży w Biblii. Dlatego też nigdy nie poszukiwaliśmy się dzieła Bożego w dniach ostatecznych. Żyliśmy wszyscy w pustce. Zamknęliśmy się na obecność Pana i dzieło Ducha Świętego. Musieliśmy wiec szukać kościoła, który niesie dzieło Ducha Świętego.

Sister Cao Zheng Rui Zhou Xiaolan Sister Yu Sister Xin: Tak. Zgadza się. 

Chen Yongguang: Bogu niech będą dzięki! Bóg obdarzył nas łaską, pozwolił usłyszeć swój głos i odnaleźć ślady swego dzieła i powrotu. (Amen!) 

Song Yang: Bogu niech będą dzięki!  

Chen Yongguang: Przez to doświadczenie zrozumieliśmy, jakie miejsce zajmuje Biblia w naszej wierze i jaki jest związek między nią a Bogiem. Zrozumienie tego aspektu prawdy jest bardzo ważne, (Zgadza się! Tak. )

Chen Yongguang: gdyż decyduje, czy zostaniemy doprowadzeni przed tron Boży, czy wejdziemy do Królestwa Bożego!  (Tak, to prawda. To prawda. ) Jeśli ta kwestia nie zostanie rozwiązana, błędne przekonania będą nas powstrzymywać przed poszukiwaniem prawdziwej drogi. (Tak. To prawda!) Takie błędne teorie są naprawdę przeciwne Bogu. Powinniśmy szukać prawdy w relacji między Bogiem a Biblią. Sister Cao: Zgadza się!  

Zheng Rui: No właśnie, to jest bardzo istotne, zdecydowanie musimy poszukać prawdy. (No właśnie! Tak. )

Chen Yongguang: A teraz możecie zadawać wszelkie pytania, wszyscy służymy pomocą. (Dobrze.) 

Zheng Rui: Bogu niech będą dzięki!  

Sister Zhao: Tak, najwyższy czas, abyśmy naprawdę poszukali prawdy  

Liu Zhizhong: Bracia Gao i Song, pozwólcie, że zadam wam jedno pytanie. (Mhm.) Mówicie, że Pan Jezus już przybył, że jest Bogiem Wszechmogącym i dokonuje dzieła osądzania. Zgadza się?  

Gao Zhiyuan Song Yang: Tak, zgadza się. 

Liu Zhizhong: Myślę, że to niemożliwe. Zawsze utrzymywaliśmy, że Boże słowa i dzieło zostały zawarte w Biblii i że nie istnieją poza nią. (Właśnie!) (Amen. ) Uważamy, że wiara w Pana nie może odbiegać od Biblii. To dzięki Biblii wejdziemy do Królestwa Niebieskiego.  

Co–worker Luo: Amen! Liu Zhizhong: Czy to błędne rozumowanie? Proszę, powiedzcie nam.  

Pastor Zhu: Starszy Liu ma rację. Słowo Boże i dzieło Boże zawarte są w Biblii. ( Amen! ) Po prostu niemożliwe jest, aby Bóg przemawiał poza Biblią. Biblia zawiera pełnię Bożego zbawienia, Biblia jest Panem. (Amen!) Nasza wiara opiera się na Biblii, odejście od niej oznacza zdradę Pana! (Amen!) Czy nie przyjmujecie tego wszystkiego za fakt?  

Co–worker Sun: No właśnie! Boże słowa i Boże dzieło, to wszystko zawarte jest w Biblii. Niezależnie od tego, co się wydarzy, musimy sławić Biblię i żyć zgodnie z jej treścią. (Amen!) 

Co–worker Sun: Prawda?  

Brother Hu Sister Hu: Zgadza się. 

Co–worker Sun: Hyh! Biblia zawiera wszystko, czego powinniśmy przestrzegać. ( Amen!) 

Sister Yu: On się myli. To Boga powinniśmy sławić. Dlaczego ma to być Biblia?  

Gao Zhiyuan: Mówicie wszyscy, że wszystkie Boże słowa i dzieło znajduje się w Biblii i że zawiera ona pełnię Bożego zbawienia, a także, że Boże słowa i dzieło nie pojawią się poza nią. Tak uważa świat religijny. Wydaje się, że nikt nie jest w stanie naprawdę potwierdzić słuszności tego podejścia. W przeszłości wszelkie kwestie rozpatrywaliśmy w odniesieniu do Biblii. Pozwólcie, że zapytam: Czy pogląd świata religijnego jest zgodny z Biblią? Czy ze słowem Bożym? ( Nie!) 

Gao Zhiyuan: Pan Jezus nigdy nie powiedział niczego takiego w Biblii. Ani Duch Święty nigdy nie przemówił w ten sposób. Zapytacie więc, skąd się bierze takie podejście?  

Sister Cao: No właśnie, skąd? 

Proszę obejrzeć:

Filmy o Bogu 2019 – Czy całe Boże dzieło i wszystkie słowa Boże znajdują się w Biblii?

Źródło: Kościół Boga Wszechmogącego

Zobacz więcej: Najnowsze filmy religijne 2019

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale