2 obserwujących
367 notek
19k odsłon
42 odsłony

Przeczytaj przez 3 minuty, a dowiesz się, jak powitać Pana

Wykop Skomentuj

Wszyscy pragniemy powrotu Pana, ale jak możemy rozpoznać Chrystusa i powitać Pana, kiedy Pan powróci? W rzeczywistości Biblia już wskazała nam drogę. 

Pan Jezus powiedział: „Moje owce słuchają mego głosu i ja je znam, a one idą za mną” (Ewangelia Jana 10:27). Objawienie prorokowało: „Oto stoję u drzwi i pukam. Jeśli ktoś usłyszy mój głos i otworzy drzwi, wejdę do niego i spożyję z nim wieczerzę, a on ze mną” (Objawienie Jana 3:20). Widać z tego, że jeśli chcemy powitać Pana, musimy skupiać się na słuchaniu Jego głosu. Jeśli słyszymy, jak ktoś świadczy, że Pan powrócił i przemawiał ponownie, musimy aktywnie szukać i badać, czy te słowa są prawdą, czy głosem Boga. Jeśli słuchaliśmy, że to jest głos Boga, to oznacza, że powitaliśmy Pana. Tak jak Bóg Wszechmogący mówi: „(…) skoro szukamy śladów Boga, musimy szukać Bożej woli, słów Bożych, Jego wypowiedzi – bo tam, gdzie są nowe słowa Boże, tam jest Jego głos, a tam, gdzie są ślady Jego obecności, tam są uczynki Boga. Tam, gdzie jest wyraz Bożej obecności, tam Bóg się pojawia, a tam, gdzie On się pojawia, tam istnieje prawda, droga, życie. Poszukując śladów Boga, zignorowaliście słowa mówiące, że »Bóg jest prawdą, drogą i życiem«. Zatem, kiedy wielu ludzi otrzymuje prawdę, nie wierzą oni, że odnaleźli ślady Boga, a tym bardziej nie uznają tego, że Bóg się pojawił. Jak poważny jest to błąd!”

Przyjaciele, czy chcecie usłyszeć wypowiedź Boga w dniach ostatecznych? Kliknij, aby przeczytać specjalny temat słowa Bożego „Pojawienie się Boga zapoczątkowało nowy wiek”.


image

Więcej: Powtórne przyjście Chrystusa

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale