93 obserwujących
1362 notki
1050k odsłon
394 odsłony

Maski będziemy nosić także po wyszczepieniu populacji...

Wykop Skomentuj24

- Gdy ktoś uzyskał już odporność, w przypadku Pfizera to są dwie dawki, w przypadku innych, nie jestem pewien, gdy cały proces szczepień dobiegnie końca, czy to znaczy, że ci ludzie będą mogli zdjąć maski, będą mogli przestać utrzymywać dystans społeczny, mogą żyć jak przedtem? - pyta Jake Tapper z CNN

- Odradzałbym to. Rekomendowałbym utrzymywanie dodatkowego poziomu zabezpieczenia. Oczywiście, po szczepionce z ponad 90% skutecznością, można się czuć o wiele pewniejszym, ale nie polecałbym zaprzestania stosowania obostrzeń w celu ochrony zdrowia populacji, po ludzie zostali zaszczepieni. Bo nawet jeśli dla ogółu populacji szczepionka będzie skuteczna w 90-95%, to nigdy wiadomo, jak chroni ona konkretnie ciebie. - mówi dr. Faucci.

Jake Tapper kiwa z wyrazem zrozumienia i smutnej rezygnacji w oczach

- Ponieważ od 5 do 10% ludzi, którzy zostali zaszczepieni nadal znajduje się w niebezpieczeństwie, mogą ulec zakażeniu, więc nie możemy całkowicie zrezygnować z dodatkowych zabezpieczeń - uzupełnia Tapper.

- Tak - kiwa głową Faucii

----------------------------------------------

Pytanie jaka jest waga słów dr. Fauci oraz Jake Tappera? Czy to ot, taka tam, wymiana zdań między jakimiś ludźmi? Ja myślę, że w przestrzeni decyzji podejmowanych przez władze, jest to waga super ciężka. Wnioski, jeśli ktoś jest myślący, niech wyciąga sam.

----------------------------------------------

Link do żródła {TUTAJ}  i {TUTAJ}Wykop Skomentuj24
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości