75 obserwujących
1264 notki
952k odsłony
144 odsłony

Terror wrażliwości i opętanie najwyższymi wartościami

Wykop Skomentuj12

Dziś już nic nie wolno. Bo wszystko rani, niewypowiedzenie, straszliwie, potwornie. Tylko potwory, krwiożercze człowiekopodobne bestie mogą użyć słowa "PE*AŁ" na określenie homoseksualisty, którego wrażliwość stała się prawem ministerstwa spraw zagranicznych jedynego imperium tej ziemi, wyznaniem wiary kościoła jedynie słusznej prawdy ekranów, gazet, przekaźników audio posiadających usta i nazwiska, na wynajem, jak zawsze niezależne, jak zawsze kąśliwe, gotowe niszczyć zło, gdzie tylko wskaże je niewidzialna ręka praw człowieka, wysuwająca się z nieskalanego mankietu, dekorującego ciało dostojnego, przewodniego, lidera, spraw koniecznych, które trzeba było załatwiać, bo inni by załatwili i taka jest prawda.

Nienawiść kryje się dzisiaj w ludziach nie w pełni objawiajacych miłość do transseksualnych wystepów na paradach dumy, równości, gówności to znaczy główności oczywiście. A już nie daj boże byś powiedział lub pomyślał coś na temat feminizmu. Kobiety... te ofiary, budowniczynie cywilizacji i kultury, piastunki najwyższych wartości torturowane brutalnie przez buhajów w męskich skórach, mężnie podnoszą głowy i przemierzają kosmos niczym pani admirał z Gwiezdnych Wojen Dżordżoni Lukas.

Zranieni są murzyni, zranieni grubi, orientacja, jeśli nie zostanie należycie doceniona, to rana nie do opisania. Chorzy są ci, co im się zdaje, ze są kimś innym niż są? Taką rzecz powiedzieć to koniec. Nareszcie. Zasłużony. Organa państwa weszły w kompetencje. Ustalania porządków w rodzinach, ustalania porządków między ludźmi, tego co mogą mówić, tego co mogą myśleć, wszystko w obronie, tragicznie rażonych, bezlitośnie krzywdzonych, niewłaściwymi opiniami i określeniami, poglądami, co wygnane zostały przez najwyższego dostojnika stacji jedynie słusznej.

Z drugiej strony prawda. I te wartości zagrożone. Właściwie trudno się zorientować, które. Bo zagrożone są zarówno, postęp i tradycja, ojczyzna i wspólnota. Zagrożona jest otwartość i zagrożona jest ortodoksja. Zagrożony jest kościół, zagrożona jest zmiana kościoła. Jesteśmy na skraju katastrofy. W obronie pokoju wszczynamy wojny. Krew leje się rzekami przez świat. Nienawiść rozlewa się oceanem, w którym taplają się politycy i wyborcy, wszyscy wpatrzeni, w wartości, jaśniejące niczym słońce, niczym sam bóg, oświetlające rozgrzane serca, prawe umysły, ożywiające niezachwianą wiarę. Bardziej nienawidzić, bardziej gardzić, zniszczyć to, co grozi tej jedynej naszej nadziei. Oto powinność obrońców tego, co najcenniejsze. Pluć jadem - to dziś obywatelski obowiązek. Tak stajemy się święci, jesteśmy obrońcami wartości, mężnymi żołnierzami tego, co najcenniejsze.

Więc będziemy karać. Na wszelki możliwy  sposób. Najpierw obywatelsko. To taki konieczny wstęp. Niezbędne podłoże do poczynań policji i prokuratury, które na wniosek żony zgwałconej brutalnie przez męża, pominięciem słowa "nie" wypowiedzianego w myślach - tak od niechcenia, a przecież nie mniej ważnego, nie mniej godnego. Wyrzucanie z pracy będzie miało miejsce za odmowę tytułowania ludzi transludzkich oczekiwanymi przez nich określeniami. Panie ośle, pani ośmiornico, "panie boże" też wejdzie do katalogu możliwych płci lub transludzkich identyfikacji. Znajdzie się cała masa ludzi, którzy autentycznie i niezaprzeczalnie uznają się za pana boga i każda nieludzka próba ranienia ich uczuć, zostanie zdławiona przez aparat państwa. Oskarżenia publiczne, procesy, anihilacja nieprzystosowanych jednostek.

Nie ma litości. Nikt, kto krzywdzi wrażliwość innych nie może skłonić głowy, odpocząć, schronić się. Będziemy ścigać i inwigilować, tępić, zohydzać, bić, więzić, oskarżać i sądzić. Za**biemy wszystkich. Na końcu samych siebie. Rzeczona dłoń w nieskalanym mankiecie podniesie do góry kieliszek. Wyżej położone usta uśmiechną się. Cała nadzieja w barbarzyńcach, że przyjdą zaorać to wysypisko śmieci, bo my na nim już nic nie zrobimy.

Wykop Skomentuj12
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo