51 obserwujących
810 notek
1018k odsłon
  496   6

"Pfizer" przeprowadzi eksperymenty medyczne na polskich dzieciach

Nie tak dawno, bo miesiąc temu były grecki weterynarz, a obecnie dyrektor generalny firmy "Pfizer" pan Albert Bourla zapowiedział, że niewykluczonym jest  trzecie szczepienie w walce z covid19 preparatem wyprodukowanym przez jego firmę.

„Musimy spojrzeć na to, jaki będzie przebieg (pandemii) i zobaczyć, jak często będziemy musieli być szczepieni” – powiedział Bourla w nagranym 1 kwietnia wywiadzie dla telewizji CNBC. – Prawdopodobny scenariusz jest taki, że raczej będziemy potrzebować trzeciej dawki gdzieś między 6 a 12 miesiącem od zaszczepienia, a następnie może być coroczne szczepienie, ale wszystko to jeszcze wymaga potwierdzenia”.

Pan weterynarz podchodzi więc do tematu w sposób charakterystyczny jak na wiejskiego weterynarza przystało, że  jak już szczepić to  masowo i najlepiej kilkukrotnie, ot tak dla pewności. Być może niedługo wpadnie mu więc do głowy pomysł aby obok podawnia preparatu przeciwko wirusowi były także wprowadzone  obowiązkowe szczepienia ludzkości (czytaj stada) przeciwko wściekliźnie, preparatem który opracuje jego firma...

Nie, nie nabijam się,  firma Pfizer coraz bardziej przypomina mi swoimi działaniami  niedawno zlikwidowany (2012 rok) koncern niemiecki  IG Farben znany z wielu łajdactw przeciwko ludzkości.

Kto się interesuje polską polityką i ma odpowiedni ku temu wiek  ten pamięta zapewne awanturę w Sejmie jaką wszczął śp. poseł Andrzej Lepper, twórca Samoobrony, również koalicjant PiS-u, pytający z mównicy sejmowej: czy to prawda? Po czym podawał, o ile mnie  pamięć  nie myli, kwoty jakie ówcześni posłowie wzięli sobie do kieszeni za poparcie. Ten sam poseł zasłynął obok tego i tym, że poinformował opinię publiczną, iż w Klewkach są... talibowie. Był wprawdzie huczny śmiech na sali sejmowej, ale pod fotelami odbezpieczono dla spokoju broń i uzupelniano magazynki. Poseł Lepper dzięki swoim rewelacjom później starości więc już nie dożył, chociaż nie skłamał, bo rzeczywiście CIA miała istotnie, tajną bazę na terenie Polski, w której przetrzymywała schwytanych w Iraku islamistów.

Dlaczego o tym wspominam? Po kolei.

Dr Hervé Seligmann z Wydziału Medycyny Wschodzących Chorób Zakaźnych i Tropikalnych Uniwersytetu Aix-Marseille oraz Haim Yativ, który jest specjalistą w statystyce po przeanalizowaniu programu szczepień przeciwko covid  w Izraelu stwierdzili:

"Dochodzimy do wniosku, że szczepionki firmy Pfizer dla osób starszych zabiły w ciągu 50-tygodniowego okresu szczepień około 40 razy więcej ludzi niż sama choroba i około 260 razy więcej niż sama choroba wśród najmłodszych. Mamy nadzieję, że te szczepienia nie obejmą osób w wieku poniżej 13 lat, ponieważ mają one zwiększony wskaźnik niepożądanych reakcji na szczepionki, w tym zgonów, jak pokazują wieloletnie dane z raportów VAERS w Stanach Zjednoczonych”.

No właśnie. Tymczasem w polskich mediach zapadła głęboka cisza  po tym jak  firma Pfizer zapowiedziała że będzie  prowadzić w Polsce badania medyczne na polskich dzieciach pod kątem covid 19. Cisza jest więc podobna do tamtej o talibach w Klewkach.

Mimo, że tę szokującą informację przekazał mediom ze stoickim spokojem  Rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz,  informując że w Polsce zatwierdzono, podobnie jak w trzech innych krajach badania kliniczne w zakresie stosowania szczepionki Pfizer/BioNTech u dzieci od 6. miesiąca do 12. roku życia! Czyli zatwierdzono to przed czym przestrzega dr Hervé Seligmann z Wydziału Medycyny Wschodzących Chorób Zakaźnych i Tropikalnych Uniwersytetu Aix-Marseille! 

To mało znaczący fakt dla pana rzecznika MZ który stwierdził ze spokojem i nadzieją, że:

„W tej chwili na terenie Unii Europejskiej obowiązuje nas ChPL, czyli Charakterystyka Produktu Leczniczego w zakresie szczepienia osób od 16. roku życia. Jeżeli ten ChPL się nie zmieni, a raczej się zmieni, ponieważ firma Pfizer będzie wnioskowała o zmianę zgodnie z najnowszymi badaniami, które mówią o tym, że szczepienie jest w zakresie grupy wiekowej 12-16 lat i skuteczne, i bezpieczne. I zapewne firma w niedługim czasie będzie wnioskowała o zmianę tego ChPL – u na terenie UE do Europejskiej Agencji Leków”  - 

Włos się mi jeży na wieść jaki to los  nam się szykuje, nam samym, i naszym dzieciom, pod szyldem Nowego Ładu w/g PiS, który niebawem zostanie wsparty w działaniach przez neobolszewicką partię Czarzastego, Zandberga i Biedronia.

Lubię to! Skomentuj37 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale