49 obserwujących
793 notki
1002k odsłony
  1204   0

Skrajna lewica u bram?

"Jak zapowiedział w wywiadzie dla “Wysokich Obcasów” Robert Biedroń, prezydent Słupska i znany działacz organizacji homoseksualnych jego ambicje sięgają niekoniecznie fotelu prezydenta naszego kraju, co podnosiły ostatnio lewicowo-liberalne media, ale budowy własnej formacji politycznej. Według Biedronia, potrzebna jest alternatywa dla dwóch dominujących partii Prawa i Sprawiedliwości i Platformy Obywatelskiej.

Biedroń powiedział, że nie będzie startował w wyborach samorządowych i popiera kandydatów spoza PO i PiS w wyścigu do fotela prezydenta Warszawy:

Kibicuję wszystkim kandydatom, którzy dadzą warszawiakom realną alternatywę poza POPiS-em. (…) Nie przysięgałem Słupskowi wierności do śmierci, wiadomo, ale na pewno nie mam planów, żeby skakać teraz z miasta do miasta – mówi.

Następnie zapowiedział, że jego ambicją jest założenie i budowa własnej formacji politycznej, a niekoniecznie start w wyborach prezydenckich:

Skąd ta pewność, że marzę o zostaniu prezydentem Warszawy czy Polski? Czy to są stanowiska, które pozwolą zmienić nasz kraj tak, jak bym tego chciał? Może zamiast śnić o prestiżowych funkcjach, powinienem skupić się na zbudowaniu nowej, prospołecznej oferty politycznej? Może trzeba zaproponować Polsce nowy sposób uprawiania polityki? To wydaje mi się bardziej potrzebne – marzy prezydent Słupska.

Wygląda więc na to, że w Polsce pojawi się kolejna, lewicowa partia, co przy coraz bardziej skręcającej w tę stronę Platformie Obywatelskiej oraz akcentującej poparcie dla tej ideologii Nowoczesnej, wracającym do wysokich notowań Sojuszu Lewicy Demokratycznej i partii Razem otrzymującej państwowe pieniądze spowoduje jeszcze większe rozdrobnienie po tej stronie barykady. Niemniej jednak, lekceważenie lewicy która coraz bardziej idzie w radykalizm może się źle skończyć dla Polski.

Inicjatywy te z pewnością będą cieszyć się ogromnym poparciem z zagranicy oraz sympatią liberalnych mediów, a także środowisk LGBT. Gdyby więc Robert Biedroń założył rzeczywiście własną formację, to można spodziewać się medialnego “pompowania” i wychwalania tego tworu. Wszyscy wiemy, jakie są postulaty Biedronia; homomałżeństwa, adopcje dzieci przez takie pary, seksualizacja dzieci i młodzieży oraz bezproblemowa możliwość zabijania dzieci przed narodzeniem.

Nie wolno się bać komicznego dotąd prezydenta Słupska, ale nie wolno go lekceważyć biorąc pod uwagę, że mogą za nim stanąć naprawdę potężne siły gotowe wprowadzić w Polsce to, co udało się w Europie Zachodniej."


źródło  https://wrealu24.pl/bedzie-nowa-skrajnie-lewicowa-partia-biedron-nie-ukrywa-swoich-ambicji/

Lubię to! Skomentuj92 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka