51 obserwujących
807 notek
1016k odsłon
  514   0

Imigracja nam zagraża. Tak uważa większość Polaków

"Czy uważa Pan/Pani, że niekontrolowany napływ imigrantów może tworzyć zagrożenie dla Polski?"

Takie pytanie zadała pracownia Social Changes na zlecenie portalu wPolityce.pl, który jest portalem wyraźnie sprzyjającym obecnemu rządowi.

"32 proc. ankietowanych odpowiedziało, “zdecydowanie tak” na pytanie o obawy przed zagrożeniem masową imigracją, a 34 proc. “raczej tak”. Zaledwie 5 proc. badanych nie uważa masowej imigracji za zagrożenie, a 12 proc. twierdzi, że taka polityka raczej nim nie jest. W tej sprawie 17 proc. nie ma zdania."

Nie wiem na jakiej liczbie ankietowanych przeprowadzono badanie i na jakim terenie (miasto-wieś) obstawiam jednak że było to miasto, dlatego wynik jest tak jednoznaczny, bo daje wyobrażenie że w gruncie rzeczy aż 80% Polaków jest przeciwko napływowi do Polski kolorowych pracowników z Azji  i nie tylko, czyli że w tej kwestii  polska sympatia "gość w dom Bóg w dom"  chodzi po wyraźnie cienkiej linie, zaś biorąc pod uwagę dodatkowo skrywane przez media rządowe  informacje o bandyckich wybrykach żołnierzy USA z baz w Polsce, którzy nie podlegając pod polskie prawo karne (zasługa dyplomatów z PiS-u) mogą sobie robić co chcą, bo jakby co to pani ambasador Mosbacher ich obroni przed polską policją (tak, tak!), to  sytuacja robi się pomalutku rzeczywiście zła, jeśli nie przyszłościowo  tragiczna dla naszych czcigodnych gości pracujących i naszych obrońców. Kiedyś po prostu Polakom nerwy puszczą, w rezultacie czego jakiś rozzuchwalony jankies zapozna się z polskimi widłami a krewki imigrant z polskim palem.


Lubię to! Skomentuj37 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka