35 obserwujących
614 notek
844k odsłony
2885 odsłon

Wstydzę się takiej Polski jak dziś

Wykop Skomentuj118

Strona dzięki której można było nabyć książkę Wojciecha Sumlińskiego o niemieckim mordzie na Żydach  w Jedwabnem została niedawno zaatakowana przez hakerów, co uniemożliwiło zamawianie jej przez internet.

Ostatnio członek partii Wiosna, bliski współpracownik pan Biedronia i poseł na Sejm, pan Śmiszek zaapelował do opozycji w Polsat News o stworzenie swego rodzaju kordonu sanitarnego wokół Konfederacji jako pomyłce przy pracy. Słowa te spotkały się od razu z ostrą ripostą lidera RN pana Winnickiego, który nie owijając w bawełnę powiedział, że pan Śmiszek dostał się do Sejmu poprzez łóżko lidera partii Wiosna. Ripostę oparł na skargach działaczy Wiosny, którzy skarżyli się, iż  Śmiszek jest faworyzowany w strukturach, gdyż jest partnerem lidera partii.

Jest to swego rodzaju odpowiedź dla wszystkich tych, którzy są święcie przekonani, iż Konfederacja stanowi istotną część składową KO, lub że będzie ona ściśle współpracować z postkomunistami typu Wiosna i Razem w Sejmie. 

Nie podoba się również lewicy najnowsza kampania środowisk narodowych, które od lat są organizatorem Marszu Niepodległości. Najnowszy ma się  odbyć się w tym roku pod hasłem "Miej w opiece Naród cały". Mocno te słowa podrażniły przedstawicieli lewicy.

Zarówno sam grafika (zaciśnięta, wzniesiona do góry pięść opleciona różańcem) jak i hasło nie spodobało się środowiskom lewicowym na tyle, że prezes SMN pan Bąkiewicz odpowiedział na falę hejtu mottem  "Nie wstydzę się różańca". Ja bym dorzucił do niego inne. "Wstydzę się takiej Polski jak dziś"

Wykop Skomentuj118
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo