14 obserwujących
384 notki
350k odsłon
  1516   0

I Pet Goat 2 - przepowiednia.

Jest łikend więc zostawię coś o potwornie dużym ładunku emocjonalnym.

Ten krótkometrażowy film jest jak Czarna Dziura, zawiera ogromną masę wiedzy w małej objętości. Film jest przesycony symboliką, historią, archeologią, geologią, kosmologią, okultyzmem, historią starożytną, dzisiejszą polityką. Film jest ostrzeżeniem i jasnym przekazem, że historia kołem się toczy i wszystko ma początek i koniec, który niesie nowy początek. Film nie jest optymistyczny, film nie daje nam nic oprócz nikłej nadziei, że przetrwamy Nadchodzące.

I Pet Goat 2 powstał 8lat temu. Do dzisiaj wywołuje emocje a im dalej od premiery, tym wywołuje większe.

Dlaczego?

Ponieważ staje się coraz bardziej czytelny, coraz bardziej zrozumiały.. nie dlatego, że wszyscy zaczęli interesować się historią, archeologią, geologią, kosmologią, okultyzmem, historią starożytną, dzisiejszą polityką.

Nie dlatego.

Więc dlaczego?

Ponieważ stał się "książką", na podstawie której, możemy dzisiaj oglądać film. Ten film jest emitowany Tu i Teraz, na naszych oczach, jego fragmenty pojawiają się w mediach, na ulicach, w korporacjach, w polityce, w instytucjach religijnych, w szkołach..

Wszędzie.

Ponieważ stał się naszą rzeczywistością.

Jest jak komiks, który opowiada o tym co dzieje się w realnym świecie, jak komiks, który zrozumie każdy, nawet ten, kto nie umie czytać. 

Rozejrzyjcie się dookoła.

Co widzicie?

〰〰

Ten film podaje zakończenie Naszej Historii, takiej samej jak wcześniej się zdarzały, a co uparcie lansowane jest jako legendy i mity. Ten film, jak już napisałam, zostawia tylko nadzieję.. nadzieję bezbronnych ludzi skazanych na kolejny, ostry zakręt na Drodze Ewolucji. Ale zanim to nastąpi, być może nastąpi coś jeszcze gorszego niż kataklizm, śmierć, zapomnienie..

Możemy przegrać nasze dzieci. 

Obejrzyjcie, to tylko 7 minut.. jest surrealistycznie, ale też pozostanie z wami na zawsze.


Lubię to! Skomentuj11 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości