46 obserwujących
4953 notki
1774k odsłony
249 odsłon

Trzaskowski na Prezydenta ? Jestem za

Wykop Skomentuj14

Doszły mine słuchy o pomyśle zastąpienia pani Kidawy, panem Trzaskowski. Pomysł gorąco popieram, bo mogłoby być ciekawie.

Pan Trzaskowski nic nie potrafi, a to jest kompetencja, w modelu platformerskim, niezwykle przydatna. W stosunkach międzynarodowych szczególnie. Sąsiedzi zza Odry byliby zachowceni entuzjastą lotniska w Berlinie. Równie interesujące mogłyby być relacje z Paryżem, szczególnie z prezydentem Mascronem. Koneserzy dobrych win i pięknych kobiet na pewno znaleźliby wspólny język.

Prezydentura w wykonaniu pana RT byłaby również nawiązaniem, nieco zaktualizowanym oczywiście prezydentury Bronka Komorowskiego 2.0 . Pamiętamy jak pan Bronek doradzał Obamie jak postępować z żoną i jak zwiedzał krainę samurajów wraz z przyjacielem Szogunem.

Pomyślcie tylko jakie mozliwości otwierają się przed panem RT w kontekście pobytu w pałacach wersalskich czy w Luwrze. Nie ulega wątpliwości, że pan RT mógłby nam dostarczyć mnóstwo podobnych niezapomnianych wrażeń.

Wyobrażacie to sobie państwo ?​ Co za serial ! „Rafaello and his adventures”. 5 lat gwarantowanej rozrywki na najwyższym, platformerskim poziomie. Wprawdzie cena za bilety do tego teatru byłyby dość wysoka, ale czemu Polacy mieliby sobie żałować tej uciechy.

Pomysł wymiany kandydatów jest więc jak najbardziej sensowny. Wiadomo bowiem, choćby z premierowstwa pani Ewy Kopacz, że kobiety na takich stanowiskach nie są w stanie dostarczyć tylu wrażeń co panowie. Są słabe z geografii i mogą się zagubić nawet na czerwonym dywanie.

Wykop Skomentuj14
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale