57 obserwujących
5839 notek
2024k odsłony
  291   0

Czy to Jastrzębowski zaniża poziom s24, czy durnie ?

Napisałem poniższą notkę wskazującą na brak ambicji właściciela s24.

https://www.salon24.pl/u/zetjot/1249362,panie-jastrzebowski-po-co-nam-scheuring-wielgus

https://www.salon24.pl/newsroom/1249935,kaczynski-przyznal-ze-przezyl-szok-kulturowy-w-wiedniu-byla-z-nim-wtedy-poslanka-po

Ale po przeczytaniu komentarzy na temat ogólnego wrażenia JK z pierwszej wizyty na Zachodzie, widzę, że ten brak ambicji Jastrzębowskiego jest jedynie reakcją na brak ambicji komentatorów, bo z tych komentarzy wylewa się tsunami głupoty. Nikt na głupotę nie jest skazany, to jest kwestia wyboru i panowania nad własnym umysłem. Jest wejście, jest przetwarzanie i jest wyjście. Na każdym etapie tego procesu umysłowegodurnie sobie nie radzą.

Okazuje się, że niektóre umysły są bezoporowymi przewodnikami głupoty, po których głupota  z prędkością światła rozprzestrzenia się, a własciwie powiedziawszy jest rozprzestrzeniana przez niektóre ośrodki, poprzez światłowody na cały świat.

A świat jest jeden, a więc i prawda jest jedna, natomiast okazuje się, że co dureń, to inna interpretacja świata, daleka od prawdy. Świat ma swoją strukturę, swoją historię polegającą na przekształcaniu się struktur, człowiek ma swoistą społeczną naturę ludzką i niedostrzeganie transformacji tego świata i stałości pewnych elementów natury ludzkiej jest objawem głupoty. A w s24 głupota ma się nieźle.

PS

Trochę naiwnie założyłem, że durnie zorientują się, iż są durniami. Ale mam nadzieję, że choć ziarenku wątpliwości w ich zakutych pałach wreszcie wykiełkuje.

Lubię to! Skomentuj37 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale