zetjot zetjot
239
BLOG

Idźcie po rozum do głowy, salonowicze i salonowiczki

zetjot zetjot Polityka Obserwuj notkę 26

Od pewnego czasu, zniesmaczony głupawymi, w żaden sposób nie wpływającymi na rzeczywistość dyskusjami politycznymi na forum s24, wskazuję na fakt, że aktywności reformatorskiej rządu musi towarzyszyć równolegle aktywność obywatelska.

I właśnie co do aktywności obywatelskiej mam pomysł. Aktywność ta nie musi ograniczać się do śmiertelnie poważnych i wzniosłych manifestacji czy nasiadówek, może  mieć charakter zabawnych happeningów. I tu widzę duże pole do popisu dla pań salonowiczek.

Skrzyknijcie się panie, szczególnie te starsze, kupcie sobie i załóżcie superkrótkie mini, do tego wysokie szpilki, wszystko w jaskrawych kolorach. Zróbie sobie wyzywjące makijaże, załóżcie peruki, żeby było im brzydziej tym lepiej, do tego czarne parasolki, najlepiej połamane i tęczowe dodatki. A w rękach eleganckie transparenty ze stosownymi hasłami, np. "Żądamy tygodniowego przydziału seksu na kartki dla seniorów i seniorek, w poniedziałem z literką L, we wtorek z literką G, w środę z literką B, we czwartek z literką T, a w piątek z pedofilem z PO". Lub coś podobnego, bardziej zabawnego.

Możecie też wziąć parę wózków inwalidzkich I z takim rynsztunkiem zróbcie zadymę Trzaskowskiemu pod ratuszem, lub pod adresem Lewicy pod Sejmem lub biurem albo Tefauenem. Zamiast robić głupawą nic nie wnoszącą zadymę w s24.

Dla panów Seniorów też mam coś. Też się skrzyknijcie, załóżcie biało-czerwone koszulki i spodenki oraz rękawice bokserskie, na nogi adidasy i wyzwijcie na udeptaną ziemię lub na ring pod sejmem totalsów. Albo też postawcie bramkę futbolową totalsów i strzelajcie im karne.

Bądźcie kreatywni.

zetjot
O mnie zetjot

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka