zetjot zetjot
3034
BLOG

Sensacyjne doniesienia: chemitrails a wybory 15.10.2023

zetjot zetjot Polityka Obserwuj notkę 65

Chyba państwo słyszeli o chemitrails ? Parę lat temu obiło mi się to o uszy, ale nie traktowalem tego poważnie. Dopiero ostatnio zacząłem mieć podejrzenia.

Oto na poczatku listopada opublikowano sondaż United Surveys dla DGP i RFM FM, który zawiera wyniki zdumiewające. Większość respondentów opowiada się za kontynuowaniem polityki realizowanej przez PIS.

Rzecz niesłychana: 85% chce budowy elektroni atomowych, trzy czwarte chce kontynuacji programów zbrojeniowych, 51% chce dokońcvzenia projektu CPK. Polacy także chcą zachowania IPN i CBA.

Coś tu nie gra. Jeżeli ludzie głosowali przeciwko PISowi, to jakim cudem chcą teraz kontynuacji polityki PIS ? Niby z jakiego powodu antypis miałby kontynuować politykę przeciwników ? Czy ktoś jest w stanie wyjaśnić tę zdumiewającą rozbieżność ? Różnica między wynikiem wyborów a wynikiem sondaży zdaje się świadczyć o jakimś dziwnym zaburzeniu stanu umysłów Polaków w dniu wyborów.

Jedynym racjonalnym wyjasnieniem tego zjawiska może być chemitrails. Przez kilka lat testowano ten projekt, a 15.10.2023 wdrożono go praktycznie rozpylając nad Polską nieznaną substancję, która spowodowała zmiany w mózgu i zmodyfikowała zachowania wyborców. Po paru dniach efekt substancji przeminał i ludzie zdali sobie sprawę z pomyłki. Jednak w niektórych przypadkach efekt nadal się utrzymuje  i pewien prawnik wystąpił z propozycją usunięcie Prezydenta Andrzeja Dydy z urzędu..

Jezeli doniesienia się potwierdzą, wybory będą musiały być unieważnione.

zetjot
O mnie zetjot

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka