6 obserwujących
130 notek
102k odsłony
  366   0

Po zamilczaniu, KONFEDERACJA zagłaskiwana na śmierć

...dobrymi radami microcefali (Michalkiewicz), którzy dukają z pożółkłej bumagi Michnika, jaki to sukces konserwatyści/ libertarianie, konfederaci rzekomo by odnieśli, gdyby tylko pozbyli się Korwina - Mikke.

A to że rodzinę posiada za dużą (zamiast poklasku za pro-dzietność?) bo przecież każdy porządny, wie że najlepsze są tandemy: Kaczyński Bros., Morawieccy: Senior i Junior, Wałęsa i Syn (ten z pomrocznością jasną?).

A to, że kłamca, ponieważ przy posiadanym IQ160 nie zaprzecza pogłoskom rozsiewanym przez rozszalałych fanów, że jakoby 180.

Z rzewnością wypominają mu "ruską onucę" (za stajnią Urba...pardon, Sakiewicza), chociaż wielki przyjaciel Polski, Donald Trump, pozwolił sobie na stwierdzenie, że "wkrótce Polska będzie mieć znakomite stosunki z Rosją", w czasie oficjalnej wizyty prezydenta Dudy z małżonką w Waszyngtonie.

Czyżby Mikke przerastał epokę systemu Okrągło-Stołowego, gdzie farbowane lisy (raz my-raz wy) bronią testamentu generała Kiszczaka jak niepodległości, zajęci głównie planowaniem swoich dróg "na Zaleszczyki", na wypadek finalnego rozwiązania sprawy polskiej albo tylko zmiany mądrości etapu.

Tymczasem Konfederacja to dużo więcej niż Korwin - Mikke. Inna rzecz, że stary wyga i "weredyk", doskonale wypatrzył, gdzie pod "czerepem rubasznym" bije serce nowej Polski, która odrzuci schedę Układu w Magdalence i przywróci godność ( i tożsamość) Narodowi Polskiemu.

Zaczynają zaś skromnie -  od ciekawego programu gospodarczego, żądań wypracowania polityki państwa w zakresie: podatków, obrony narodowej, programów socjalnych, zaprzestania kolonizacji przez międzynarodowe korporacje i imigrantów , odblokowania polskiego potencjału ekonomicznego, w tym rodzimego rolnictwa, suwerennej polityki zagranicznej i budowania prawdziwych więzi z 20 mln Diasporą Polską na świecie. Wszystko na bazie podmiotowości i suwerenności obywatela wobec państwa.

A kadry, panie, kadry wyglądają imponująco (te Brauny, Winniccy, Bosaki i Mentzeny)! Niektórzy jeszcze nie opierzeni, ale serca i rozumy mają po Jasnej Stronie Mocy.

Harde to takie, panie, kute na cztery kopyta, kiedy mówią o Polsce, ...że aż serce rośnie.

Szczęść Boże, Konfederacjo Wolność i Niepodległość!

Najpierw Was zamilczali, póżniej się z Was śmiali , a na końcu - będą się bali!

 

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka