2 obserwujących
7 notek
4286 odsłon
247 odsłon

Reżim z Mrożka

Wykop Skomentuj12

Senator, który pcha się do suki i nie chce z niej wyjść. Napisałem w tytule "Reżim z Mrożka", ale Mrożek się chowa. Nikt w Niemczech czy Francji nie uwierzy, że policja musiała nyskę na środku ulicy zostawić, bo Senator się zabarykadował. Już raczej by kupili, że Kaczyński osobiście węża z rury wydechowej wkładał w okienko radiowozu, żeby udusić wybrańca ludu. Niemcy na pewno by uwierzyli, bo przecież już tak robili ze swoimi niepełnosprawnymi umysłowo.

Jak mówią w Lublinie: musi, jakieś wybory idą, bo Sekielski film wypuszcza. No, musi, idą, bo piosenka Kazika trafia do Trójki, w której nie zastosowano zasady "wszyscy won" i od razu na top listy. Potem okazuje się, że chodzi o głosowanie w stylu czerwonych lajkorobów w Salon24, ale afera jest (jak ktoś nie wie o którego Kazika chodzi, to o tego, co wie, że wszyscy artyści to prostytutki). Niezlustrowana legenda i ikona opozycji Marek Niedźwiecki wylatuje. Niby na własną prośbę, ale wiadomo, że jakby nie odszedł, to siepacze Kamińskiego kazaliby mu wyskoczyć z okna na parterze bez spadochronu. 

Coś pominąłem? Przyczajony tygrys, ukryty smok Gowin, na razie odpuścił i przynajmniej przez tydzień, nie będzie szantażował koalicji. Biedroń ukrywa swoją orientację, co jest tylko kolejnym dowodem opresyjności reżimu. Sędziowie Sądu Najwyższego uczą się jak się stawia krzyżyk na karcie do głosowania. Nie tak, Pani Sędzio! Krzyżyk musi być prosty a nie ukośny, bo Zaradkiewicz stojący nad głosującymi z mieczem Damoklesa-Kaczyńskiego wsadzi Panią do jednej celi z Grzegorzem Braunem i jego asystentą. Albo z Grodzkim, którego zamkną tylko za to, że zaparkował na kopercie. 

Sztraszne czasy idą.  Drżyj opozycjo, drżyj TVN-ie, bo nie do końca wiadomo, czy pani Mosbacher zdoła was uratować.


z ostatniej chwili:

Ponoć Macierewicz kupił sobie skórzany płaszcz na Allegro, a meble już jadą na Szucha...

Wykop Skomentuj12
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo