Justyna Kowalczyk-Tekieli z ciążowym brzuszkiem, fot. Facebook/oficjalny profil Justyny Kowalczyk
Justyna Kowalczyk-Tekieli z ciążowym brzuszkiem, fot. Facebook/oficjalny profil Justyny Kowalczyk

Justyna Kowalczyk w ciąży! Pochwaliła się brzuszkiem

Redakcja Redakcja Narciarstwo Obserwuj temat Obserwuj notkę 25

Wszystko wskazuje na to, że Justyna Kowalczyk-Tekieli jest w ciąży. Sportsmenka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z wyprawy w góry, na którym widać, że najwyraźniej spodziewa się dziecka. 

Mężem Justyny Kowalczyk jest Kacper Tekieli, alpinista i instruktor wspinaczkowy. Para pobrała się we wrześniu ubiegłego roku. Kowalczyk publikuje na swoich profilach społecznościowych fotografie z ich wspólnych pasji, jaką są wędrówki górskie i jazda na rowerze. Ostatnia fotografia, zrobiona w Tatrzańskim Parku Narodowym, wywołała duże poruszenie. 

Biegaczka narciarska stoi na zdjęciu bokiem, uśmiecha się, a uwagę przyciąga jej zaokrąglony brzuch. 

Wcześniejsza fotografia opublikowana przez sportsmenkę nie wskazywała na taką niespodziankę. 


Zarówno pod jej wpisem na Twitterze, Facebooku i Instagramie posypały się gratulacje. Małżeństwo Tekielich na razie nie potwierdziło, ani nie zaprzeczyło, że spodziewa się dziecka. Justyna Kowalczyk wszystkie wpisy od internautów pozostawiła bez odpowiedzi. 

image
Justyna Kowalczyk z mężem Kacprem Tekielim, fot. Facebook/oficjalny profil Justyny Kowalczyk.

Justyna Kowalczyk-Tekieli zakończyła karierę zawodową. Obecnie jest dyrektorem sportowym Polskiego Związku Biathlonu. Wcześniej, od marca 2018 roku do marca 2021 była asystentką trenera głównego Narodowej Kadry Kobiet w biegach narciarskich, Aleksandra Wierietielnego. Jako biegaczka narciarska odniosła mnóstwo sukcesów. Do najważniejszych należą dwa złote medale igrzysk olimpijskich (Vancouver 2010, Soczi 2014), cztery triumfy w Pucharze Świata i dwa zwycięstwa na mistrzostwach świata (Liberec 2009).

ja


Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj25 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport