Nowe informacje o stanie zdrowia Piotra Semki. "Przede mną długa rehabilitacja"

Piotr Semka czuje się już znacznie lepiej po przejściu COVID-19.
Piotr Semka czuje się już znacznie lepiej po przejściu COVID-19.
Piotr Semka dochodzi do siebie po ostrym przejściu COVID-19. Publicysta zabrał głos publicznie w mediach społecznościowych pierwszy raz, odkąd trafił do szpitala.

Od marca Piotr Semka walczył o życie w szpitalu MSWiA w Warszawie. Jacek Kurski - prywatnie przyjaciel dziennikarza - informował o ciężkim przebiegu choroby COVID-19. Semka był podłączony nie tylko do respiratora, ale również do specjalistycznej aparatury ECMO, czyli płucoserca. Pokonania koronawirusa życzył mu m.in. premier Mateusz Morawiecki. 

Zobacz:

Piotr Semka z COVID-19 w poważnym stanie. Publicysta pod respiratorem

Wielu czytelników, internautów i publicystów życzyło Semce wygranej w walce z chorobą. Teraz on zabrał głos i podziękował wszystkim za trzymanie kciuków. 

- Serdecznie dziękuję za modlitwy i życzliwe słowa. Jestem w szpitalu i sporo rehabilitacji przede mną. Szczęść Boże! - napisał Semka. 

 

Piotr Semka jest publicystą tygodnika "Do Rzeczy". Publikował przez wiele lat m.in. w "Rzeczpospolitej", "Wprost", "Uważam Rze", "Gazecie Polskiej". W 2019 roku prezydent Andrzeja Duda wręczył mu Krzyż Wolności i Solidarności za działalność na rzecz niepodległości Polski. 

Nie przegap: 


GW

Lubię to! Skomentuj82 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości