Poseł KO zachęca tłum do skandowania "J... PiS"

Adam Szłapka, fot. nowoczesna.org
Adam Szłapka, fot. nowoczesna.org
Po uchwaleniu przez Sejm tzw. lex TVN, czyli nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji, która zmienia zasady przyznawania koncesji na nadawanie dla mediów z udziałem kapitału zagranicznego, w wielu miastach odbyły się protesty. W Poznaniu w wiecu wziął udział poseł KO Adam Szłapka.

W sieci pojawiło się nagranie, jak poseł zachęca zgromadzonych do wykrzykiwania wulgarnych słów pod adresem partii rządzącej.

 - Wykrzyczcie, po co tu przyszliście? - woła poseł do mikrofonu.  - Je... PiS! Je... PiS! - odpowiada tłum.  - Jeszcze raz. Po co tu przyszliście? - Je... PiS! Je... PiS!

Polecamy:

Adam Szłapka jest z wykształcenia politologiem. Zaczynał karierę polityczną jako radny w Kościanie. Był dyrektorem i członkiem rady Fundacji Projekt: Polska. W latach 2011-2015 był asystentem szefa Kancelarii Prezydenta Bronisława Komorowskiego. Potem wstąpił do Nowoczesnej Ryszarda Petru, gdzie był sekretarzem generalnym. Jest posłem od 2015 r. (drugą kadencję). Jest szefem Nowoczesnej, partii, która wchodzi w skład Koalicji Obywatelskiej. Zasiada w komisji ds. służb specjalnych.

ja

Czytaj także:

Lubię to! Skomentuj183 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka