"Miłość, rodzina, lato". Żona Jacka Kurskiego dzieli się zdjęciami rodzinnej sielanki

Jacek Kurski z córką. fot. Facebook
Jacek Kurski z córką. fot. Facebook
Prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski i jego małżonka Joanna pokazali jaką szczęśliwą rodzinę tworzą. Pod zdjęciami opublikowanymi na Facebooku komentatorzy nie mogą się nadziwić się, jak szybko rośnie ich córeczka.

Jacek Kurski i Joanna Kurska są razem od kilku lat. Kurscy spotykają się od 2016 roku. Spotkali się kiedy skończyły się ich poprzednie związki, z których mają w sumie pięcioro dzieci. Trzy lata temu wzięli ślub cywilny i kupili dom pod Warszawą. Rok temu pobrali się przed ołtarzem. Kurski uzyskał w Kościele zgodę na unieważnienie poprzedniego małżeństwa. 18 lipca 2020 roku powiedzieli sobie sakramentalne "tak" przed ołtarzem w Sanktuarium w Łagiewnikach. W marcu na świat przyszła ich córeczka Anna Klara Teodora.

Zobacz więcej:

Szczęśliwy Kurski na zdjęciach z rodziną

Joanna Kurska opublikowała na Facebooku kilka zdjęć męża i córeczki. Widzimy na nich prezesa TVP oraz jego żonę bawiących się z dzieckiem w ogrodzie oraz całą rodzinkę podczas jednego z koncertów Wakacyjnej Trasy Dwójki.

"Grunt to rodzina", "Super. Ale szybko rośnie" - komentują pod zdjęciami użytkownicy. Jak myślicie, do kogo bardziej podobna jest mała Anna Klara Teodora?

KJ

Czytaj też:


Lubię to! Skomentuj58 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura