Nowe doniesienia w sprawie Jacka Jaworka. Jest przełom w poszukiwaniach?

Poszukiwany Jacek Jaworek.fot.policja.gov.pl
Poszukiwany Jacek Jaworek.fot.policja.gov.pl
W piątek pojawiło się doniesienie o możliwym nowym miejscu pobytu Jacka Jaworka. Informator miał widzieć mężczyznę bardzo podobnego w okolicy wysypiska śmieci w Jodłowej w woj. podkarpackim - podał portal debica24.eu.

Jacek Jaworek poszukiwany jest za zabójstwo brata oraz jego żony i syna.

Poszukiwania Jacka Jaworka

Minął już ponad miesiąc od pogrzebu trzyosobowej rodziny z  Borowców. Podejrzanego o morderstwo wciąż nie znaleziono. Możliwe, że mężczyzna nie żyje.

Jedno z ostatnich zgłoszeń miało miejsce w gminie Jodłowa w województwie podkarpackim o czym poinformował portal Dębica24. Ktoś zgłosił, że widział podejrzanego. Policja sprawdziła okoliczne budynki i natknęła się na dwóch mężczyzn, którzy pili alkohol. Mężczyzn zatrzymano. Na komendzie okazało się, że nie ma wśród nich Jaworka.

To nie pierwszy sygnał o Jacku Jaworku, który policja otrzymała od mieszkańców Podkarpacia. W niedzielę 15 sierpnia mężczyzna miał być widziany w lesie w okolicach Zagorzyc.

Czytaj też:

Tragedia w Borowcach

Do tragedii doszło w nocy z 9 na 10 lipca. Przed pierwszą w nocy policja otrzymała zgłoszenie o awanturze domowej. Policjantom nie udało się jednak dotrzeć na miejsce zanim w rodzinnym domu rozegrały się makabryczne sceny morderstwa.

Funkcjonariusze znaleźli na miejscu ciała 44-letniego mężczyzny, jego żony i 17-letniego syna, którzy zginęli od strzałów z broni palnej.

Świadkiem tych krwawych wydarzeń był najmłodszy 13-letni syn, który uszedł z życiem tylko dlatego, że zdążył schować się pod kanapą. Po strzelaninie chłopak uciekł z domu i schował się u rodziny.

Podejrzanym o morderstwo jest 52-letni Jacek Jaworek - brat zamordowanego 44-latka, z którym mieszkał w ostatnim czasie w jednym domu.

źródło: Dębica24/Salon24

KJ

Czyta dalej:Lubię to! Skomentuj11 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo