To koniec Wojewódzkiego! Jego program znika z anteny TVN

Kuba Wojewódzki przenosi swoje show na platformę streamingową. fot. Instagram
Kuba Wojewódzki przenosi swoje show na platformę streamingową. fot. Instagram
Kuba Wojewódzki ogłosił, że po 20 latach jego program znika z anteny TVN. - Do zobaczenia w przyszłym roku na jednej z największych platform streamingowych - napisał na Instargamie.

"W związku z nagłym aczkolwiek spodziewanym końcem programu Kuba Wojewódzki. Dziękuję wszystkim za obecność przez ostanie 20 lat. To była wspaniała podróż. Do zobaczenia w przyszłym roku na jednej z największych platform streamingowych" - napisał prowadzący słynnego show na Instagramie.


Czy koniec emisji programu Wojewódzkiego może mieć coś wspólnego z jego ciętym językiem prowadzącego? Ostatnio pojawił się w programie Dzień Dobry TVN, w którym m.in skrytykował Małgorzatę Rozenek, określając ją mianem "najśmieszniej ubranej Polki, która sprzedaje wszystko". Dostało się też m.in. Katarzynie Cichopek.

Jak informował Pudelek, Wojewódzki momentalnie wylądował na dywaniku u Edwarda Miszczaka, który dał celebrycie reprymendę. - Podobno od razu po emisji programu doszło do rozmowy - mówił informator Pudelka.

A może po prostu show Wojewódzkiego TVN postanowił przenieść na swoją platformę streamingową player.pl? Czekamy na więcej informacji.

KJ

Czytaj też:

Lubię to! Skomentuj86 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura