Donald Tusk przyjął trzecią dawkę szczepionki przeciwko Covid-19

Youtube/Donald Tusk
Youtube/Donald Tusk
Donald Tusk jest już po trzeciej dawce szczepionki przeciwko Covid-19. Szef Platformy Obywatelskiej zdradził, że szczepienie jest dla niego istotne, ponieważ przed nim bardzo ważny dzień.

- Jeśli kochasz, to się szczep - zaapelował dziś wieczorem szef Platformy Obywatelskiej Donald Tusk, który przyjął trzecią dawkę szczepionki przeciw COVID-19. Z tej okazji zamieścił wpisy na swoich social mediach.

Tusk zaszczepił się w Szpitalu Południowym w Warszawie

Lider Platformy zamieścił dziś wieczorem na Twitterze wpis, do którego dołączył także krótki film relacjonujący jego szczepienie w punkcie szczepień działającym w Szpitalu Południowym w Warszawie.

- Dzisiaj dla mnie ważny dzień, idę na trzecie szczepienie - zapowiedział na początku swojego filmu lider PO.

Były premier zdradził również, że to szczepienie jest dla niego wyjątkowo ważne, ponieważ czeka na szczególny dzień dla jego rodziny. 

Zobacz: Francuski dziennik donosi o skorumpowaniu sędziów TSUE, urzędników KE i polityków EPL

Ważny dzień dla Tuska i jego rodziny

Szef platformy zdradził, że Mikołajki są u niego w rodzinie szczególnym dniem, kiedy wszyscy się spotykają i obdarowują się prezentami. Najwięcej ma dostać jego wnuk, a to dlatego, że będzie tego dnia obchodził imieniny.

- U mnie w domu to jest szczególny dzień, bo najstarszy wnuk nazywa się Mikołaj, więc ma imieniny. A one są wyjątkowo fajne, nie tylko dla niego" - zaznaczył lider PO. Przyznał, że wnuk dostaje najwięcej prezentów, ale wszyscy inni członkowie jego rodziny, również dostają prezenty - od św. Mikołaja - powiedział były premier.

- I będziemy się mogli znowu spotkać w pełnym gronie, zaszczepieni" - podkreślił lider PO. Tusk dodał, że nie musiał w domu nikogo namawiać, wszyscy byli przekonani, aby się szczepić. "Może dlatego, że wszystkim nam na sobie tak bardzo zależy - dodał.

Zobacz: Premier Mateusz Morawiecki nie godzi się na jedno europejskie superpaństwo

Jeśli kochasz, to się szczep

- Domyślacie się, jak bardzo kocham moje dzieci, moje wnuczęta i dlatego jestem taki zadowolony i szczęśliwy, że wszyscy, którzy są uprawnieni, są już zaszczepieni. Ja też właśnie przyjąłem trzecią, przypominająca dawkę - powiedział Tusk pod koniec filmu.

Zaznaczył też, że teraz wszyscy razem - całą rodziną, będą mogli przywitać św. Mikołaja i spędzić wspólnie święta.

- Jeśli kochasz, to się szczep - zaapelował były premier.

Donald Tusk z okazji swojego szczepienia zapostował również na Facebooku. Relację wideo ze szczepienia opublikował również w serwisie YouTube.

" target="_blank">


WP

Czytaj dalej:

Lubię to! Skomentuj36 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka