Gortat organizuje charytatywny bal. Gościem specjalnym... Kozidrak po przejściach

Beata Kozidrak.
Beata Kozidrak.
Za dwa miesiące w Los Angeles odbędzie się kolejna edycja balu "Polish Heritage Night", promującego Polskę za Oceanem. Internautów zdziwiła główny gość imprezy, czyli Beata Kozidrak. Piosenkarka została przyłapana niedawno za kierownicą na podwójnym gazie.

Marcin Gortat organizuje kolejną "Polską Noc" w formie ogromnego balu w hotelu Beverly Hills. Impreza na kilkaset osób zaplanowana jest na 18 marca. Wstęp ograniczony został tylko dla zaszczepionych gości.  

Zobacz: 

Przełomowa deklaracja Bidena, wspomniał o Polsce. To oznacza pewną wojnę z Rosją?

Ministrowie z PiS cytowali pytania Q&A. Schreiber krótko o aktywności żony Marianny

Kaszubi wściekli na odcinek serialu "Na dobre i na złe" z Żebrowskim. Co tam się wydarzyło

- Z radością informujemy, że 18 marca 2022 roku odbędzie się Wielki Polski Bal! Gala odbędzie się w słynnym hotelu Beverly Hills w Kalifornii. Jednym z wielu gości specjalnych będzie Beata Kozidrak. Polski wieczór ma prezentować polską kulturę i wartości naszego dziedzictwa. Podczas nocy zostaną wręczone wyjątkowe nagrody. Nauczeni doświadczeniem z zeszłego roku, część oficjalna zostanie skrócona, dzięki czemu będziemy mieli więcej czasu po imprezie. Aby móc wziąć udział w imprezie należy być zaszczepionym, takie są wymogi polityki Beverly Hills. Wiedzcie, że ilość zaproszeń jest ograniczona - ogłosił była gwiazda NBA. 

"Polish Heritage Night" sponsorują m.in. LOT i Kasa Stefczyka, a przy wydarzeniu współpracuje "Niepodległa".  


Komentatorów od razu zaskoczyło to, że gościem specjalnym będzie... Beata Kozidrak. Legendarna piosenkarka wpadła w potężne tarapaty, gdy 1 września ub. r. prowadziła pod wpływem alkoholu. Sąd nakazał jej pół roku prac społecznych w wymiarze 20 godzin. Dlatego zaproszenie akurat dla Kozidrak oburzyło wielu fanów Gortata. 

- Co tam robi Beata Kozidrak, która już nigdy nie powinna wystąpić publicznie? - zapytał Piotr Bera, oznaczając koszykarza. 

- Albo ty publicznie nie możesz się wypowiedzieć - odparł uszczypliwie Gortat. 

Gortat broni pomysłu z udziałem Kozidrak. Czy gwiazda estrady jest obecnie najlepszą kandydaturą do promowania Polski w Stanach Zjednoczonych? 

GW 


Lubię to! Skomentuj15 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości