@ZbigJaw57 / Twitter
@ZbigJaw57 / Twitter

Donald Tusk zwołał konferencję w Zduńskiej Woli między blokami. Internet zasypały memy

Redakcja Redakcja Donald Tusk Obserwuj temat Obserwuj notkę 54
We wtorek Donald Tusk zwołał konferencję prasową w Zduńskiej Woli, ale jej przekaz zszedł na dalszy plan przez nietypową godzinę i lokalizację. Internauci zareagowali na to wydarzenie, nie brakuje złośliwych komentarzy i memów.

Donald Tusk w Zduńskiej Woli

Donald Tusk zorganizował briefing w Zduńskiej Woli (woj. łódzkie). Dlaczego akurat tam? Jeszcze przed pandemią koronawirusa polityk obiecał, że tam przyjedzie i słowa dotrzymał. Na spotkaniu miał rozmawiać z ludźmi o różnych problemach społeczeństwa. Podczas swojej wizyty odwiedził także uchodźców mieszkających na terenie schroniska młodzieżowego przy ul. Dolnej. Zobaczył też, jak działa punkt zbiórki darów na terenie Powiatowego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli. Był także w tzw. darmowym sklepiku dla uchodźców. 

Czytaj też:

Sama konferencja miała miejsce między blokami mieszkalnymi i zaczęła się o wczesnej godzinie - dokładnie o 7.30. Na swój briefing Donald Tusk spóźnił się jednak 15 minut. Dziwna lokalizacja i godzina spotkania nie umknęły uwadze internautom, którzy masowo zaczęli wrzucać różne memy, a także zgryźliwie komentować tę sytuację.

Donald Tusk w Zduńskiej Woli. Internet zasypany memami

Oto niektóre z nich.


Czytaj też:

SW

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka