Rafał Trzaskowski "był dupiarzem". W mediach społecznościowych huczy

Rafał Trzaskowski był gościem podcastu "WojewódzkiKędzierski". W trakcie rozmowy prezydent Warszawy przyznał, że "był dupiarzem". (fot. Instagram/Rafał Trzaskowski)
Rafał Trzaskowski był gościem podcastu "WojewódzkiKędzierski". W trakcie rozmowy prezydent Warszawy przyznał, że "był dupiarzem". (fot. Instagram/Rafał Trzaskowski)
Prezydent Rafał Trzaskowski był gościem podcastu z serii "WojewódzkiKędzierski". Polityk podczas rozmowy stwierdził, że w przeszłości był "dupiarzem". Po tych słowach w mediach społecznościowych pojawiło się sporo krytyki skierowanych w stronę Trzaskowskiego. Jan Śpiewak nazwał go "prostakiem".

W trakcie podcastu Kuba Wojewódzki pytał prezydenta Warszawy, dlaczego nie przyzna, że był on "bawidamkiem".

— Ale to chodziło o to, że dupiarz, a nie bawidamek. Kto mówi bawidamek? Chodziło o słowo dupiarz — mówił Trzaskowski.

Wojewódzki dopytał: "Byłeś dupiarzem?"

— No oczywiście, że tak, a nie żadnym bawidamkiem — odparł ze śmiechem prezydent Warszawy.

Krytyka w stronę Trzaskowskiego

Słowa Rafała Trzaskowskiego wywołały niemałe oburzenie w mediach społecznościowych.

— Jakiż pewny swej boskości. Naprawdę w świecie opozycji takie podejście do kobiet jest powodem do dumy? Szczególnie panie, nie tylko z Platformy, dobrze wam się słucha tego śmiechu po samookreśleniu się dupiarzem? — napisała na Twitterze wiceminister klimatu Małgorzata Golińska.

Z kolei Jan Śpiewak nazwał Trzaskowskiego "prostakiem". Zastanawiał się też, dlaczego Onet wrzucił fragment tej rozmowy na Tik Toka.

— Nie wiem co mnie bardziej rozwala to, że prezydent Warszawy jest takim prostakiem, czy, że Onet uznał to za takie świetne i postanowił to wrzucić na tik toka — pisze Śpiewak.

Na temat słów Trzaskowskiego zdanie wyraziła też m. in. Renata Grochal, według której jego słowa to "żenada". Jan Mencwel uznał je za "niezły wstyd".


RB


Czytaj dalej:

Lubię to! Skomentuj155 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka